بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 36 رای - 2.97 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول رایگان شارژ ایرانسل و عمومی بحث کد همراه

بحث عمومی و کد شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
(26-12-2014، 11:08 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ادمین جون.. نه خداوکیلی میخوام بدونم چرا وقتی میبینی کسی به قوانین پایند نیست یه تاپیک به اسم قوانین زدی??? به قول 0212 خدابیامرز : ناموسن چرا??? Biggrin.gif

Biggrin.gif سلام بی بی جان چی بگم والا اینا فقط حرف زور حالی میشن Tongue.gif
تلگرام موبایل روز @dailymobile

سپاس شده توسط بی بی ، Finally I ll get it
Heart.gifعلیک سلام به همتون Heart.gif
تلگرام موبایل روز @dailymobile

سپاس شده توسط Finally I ll get it
سلام و درود بر همه ی دوستان عزیز...صبح زیبای جمعتون بخیر Heart.gif Wink.gif

سپاس شده توسط admin
بچه‌ها شما چرا نمایش تعداد مطالب در هرصفحتون رو 50 نمیکنید من اینکارو کردم سه توت تمام مطالب رو میخونم خیلی حال میده مثلا تاپیک قبلی برای من 44 صفحه بود Biggrin.gif

سپاس شده توسط fargol f ، admin ، بی بی
(26-12-2014، 11:27 AM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه‌ها شما چرا نمایش تعداد مطالب در هرصفحتون رو 50 نمیکنید من اینکارو کردم سه توت تمام مطالب رو میخونم خیلی حال میده مثلا تاپیک قبلی برای من 44 صفحه بود  Biggrin.gif
سلام. با پی سی اینطور که شما میگید راحته اما ما که با گوشی می یایم هی بخوایم رفرش کنیم تا بخواد 50 تا پست رولود کنه هم کلی شارژمون میره هم جون ایرانسل بالا می یاد Biggrin.gif

سپاس شده توسط ســـــــــعید ، shima
(26-12-2014، 11:27 AM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه‌ها شما چرا نمایش تعداد مطالب در هرصفحتون رو 50 نمیکنید من اینکارو کردم سه توت تمام مطالب رو میخونم خیلی حال میده مثلا تاپیک قبلی برای من 44 صفحه بود  Biggrin.gif

محمد جان من یک دفعه به اون قسمت که تعداد موضوعات رو مشخص میکنه رفتم ولی یادم نمونده راهنمایی کنی ممنون میشم

(26-12-2014، 11:44 AM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری؟
Undecided.gif

کنترل پنل کاربر: ویرایش تنظیمات: تنظیمات نمایش: نمایش 50ارسال در هر صحفه

سپاس شده توسط amir.player1 ، Shabnam
علی منم باگوشیم منتها چون گوشیم وای فای داره لازم نیست منت ایرانسل رو بکشم Biggrin.gif

سپاس شده توسط Ali ZyXEl ، shima
(26-12-2014، 11:48 AM)barnameam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محمد جان من یک دفعه به اون قسمت که تعداد موضوعات رو مشخص میکنه رفتم ولی یادم نمونده راهنمایی کنی ممنون میشم

عزیز به امیرجان توضیح دادم شمام استفاده کنید

سعید جون دم شما گرم
نجاتم دادی
Heart.gif Blush.gif Exclamation
زنگ 3 رو بزن