بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 36 رای - 2.97 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول رایگان شارژ ایرانسل و عمومی بحث کد همراه

بحث عمومی و کد شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
دوستان واسه اینکه از بیکاری در بیاید یه سوال و در خواست راهنمایی Biggrin.gif
من می خوام یه لپ تاپ hp بگیرم.منتها یکی از تعمیر کاران بهم گفت لپ تاپ های hp خیلی خرابی دارند و معمولا چیپست اونها خراب میشه.کسی در این مورد اطلاعی داره؟

(26-12-2014، 04:08 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان واسه اینکه از بیکاری در بیاید یه سوال و در خواست راهنمایی Biggrin.gif
من می خوام یه لپ تاپ hp بگیرم.منتها یکی از تعمیر کاران بهم گفت لپ تاپ های hp خیلی خرابی دارند و معمولا چیپست اونها خراب میشه.کسی در این مورد اطلاعی داره؟

منم شنیدم خرابی زیاد داره
اگه بودجه ات میرسه بزنه تو کار ایسوس

(26-12-2014، 04:09 PM)sepahan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-12-2014، 04:08 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان واسه اینکه از بیکاری در بیاید یه سوال و در خواست راهنمایی  Biggrin.gif

منم شنیدم خرابی زیاد داره
اگه بودجه ات میرسه بزنه تو کار ایسوس

ماشالا قیمت ایسوس............
همون کانفیگ که تو hp دو و نیم میلیونه باید بکنمش بالای 3 میلیون تا بتونم ایسوس بگیرم.لنوو چطوره؟

من 1ساله لنوو دارم راضیم Angel.gif

(26-12-2014، 04:16 PM)bia2learn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من 1ساله لنوو دارم راضیم  Angel.gif

چه مدلی؟

(26-12-2014، 12:08 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-12-2014، 11:57 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین کمکککککک
قراره تو یه وبسایت که مال یه شرکته یه تغییراتی انجام بدم.حالا یوزر و پسورد سایت irpowerweb رو بهم داده و یوزر و پسورد Cpanel هم بهم داده.حالا باید از کجا شروع کنم؟ باید تو چه سایتی برم؟  Confused هیچی بلد نیستم  Tongue.gif

یکی کمکم کنه  Angry.gif

Biggrin.gif الله و اکبر یعنی چی هیچی بلد نیستم و یوزر و پس بهت دادن چه تغییراتی میخوای انجام بدی مدیریت محتواش چیه Undecided.gif والا اگه بلد نیستی به نظرم اصلا وارد سی پنل نشو یه اول یه بک اپ بگیر و ذخیره کن تا یه وقت مشکلی پیش نیاد
تلگرام موبایل روز @dailymobile

سپاس شده توسط Finally I ll get it
(26-12-2014، 12:25 PM)karaneha نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-12-2014، 11:57 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین کمکککککک
قراره تو یه وبسایت که مال یه شرکته یه تغییراتی انجام بدم.حالا یوزر و پسورد سایت irpowerweb رو بهم داده و یوزر و پسورد Cpanel هم بهم داده.حالا باید از کجا شروع کنم؟ باید تو چه سایتی برم؟  Confused هیچی بلد نیستم  Tongue.gif
آدرس اینترنتی ورود به سی پنلو هم بگیر و وارد شو، تغییراتتو بده...

Undecided.gif اون که چیزی نیست یه /cpanel به اخر سایت بذار پیدا میشه

مرسی ادمین Heart.gif

(26-12-2014، 04:30 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی ادمین  Heart.gif

Heart.gif خواهش

اخرش تونستم بیام انجمن
ای لاو یو دیلی موبایل