بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 2.77 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
خرید مربوط شارژ به و فروش بخش

بخش مربوط به خرید و فروش شارژ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برادر من مشاهده شده طرف شارژ هزار تومانی رو با 500 تومن از طرف مقابل خریده و این یعنی حروم خوری یعنی چی چون طرف مقابل پول نیاز داره باید اینجوری ازش سو استفاده کرد ؟ اگه چنین چیزی باشه حتی مدیر انجمن هم باشه محروم میشه Lightbulb.gif
تلگرام موبایل روز @dailymobile

سپاس شده توسط 0212 ، sanaz
دوستانی که شارژ همراه اول با 20%تخفیف میخوان پیام خصوصی بدن.
 [عکس: 21_15-JPEG-Image-285%C2%A0%C3%97%C2%A028..._223cf.jpg][عکس: 22_15137663247175111.gif]

(09-03-2015، 07:24 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برادر من مشاهده شده طرف شارژ هزار تومانی رو با 500 تومن از طرف مقابل خریده و این یعنی حروم خوری یعنی چی چون طرف مقابل پول نیاز داره باید اینجوری ازش سو استفاده کرد ؟ اگه چنین چیزی باشه حتی مدیر انجمن هم باشه محروم میشه Lightbulb.gif

من با 35 درصد تخفیف خریدم چون 50 هزار ازش گرفتم 33 تومن بعدش ریختم واسش.تازه خیلی هم با مرام بود باهاش حال کردم چون اول شارز ها رو داد بعدش پولش رو واسش ریختم.از این به بعد هم از خودش میگیرم .من از شما هم عذر میخوام.با این انجمن هم کلی حال میکنم فقط اینجا

شارژ همراه اول بصورت کد شارژ پنجی و ده تومنی دارم با 20% تخفیف
تعویض پین پنجی همراه اول با پین ایرانسل شما

(09-03-2015، 07:24 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برادر من مشاهده شده طرف شارژ هزار تومانی رو با 500 تومن از طرف مقابل خریده و این یعنی [b]حروم خوری یعنی چی چون طرف مقابل پول نیاز داره باید اینجوری ازش سو استفاده کرد ؟ اگه چنین چیزی باشه حتی مدیر انجمن هم باشه محروم میشه
Lightbulb.gif
[/b]

ادمین عزیز با تمام احترامی که براتون قائلم ولی مواظب حرف زدنتون باشید. حروم خوری هم تهمته و هم اتهام سنگینیه که به دو طرف نسبت میدید
روی کدوم اصل، شرع یا قانون این حرف را میزنید؟ این نوع حرف زدن از ادمین یه سایت فقط نشان از جوانی و بی تجربگیتون میده.
اگه موردی بود تو پی ام خصوصی صحبت کنیم.

Biggrin.gif بحث نكنيد عاغا من 100 شارژ دارم 100 ميفروشم هر هزاري رو950 ميدم  Biggrin.gif  هزينه اياب ذهاب داره بي دينا  انتقالش ك گردن من نيست  واسه خريدار 20 تومنش سوده.. والا من مفت نميدم تا الانم با اجازه گلتون 120 تومن بيشتر  فروختم  Biggrin.gif  راست ميگه مفت نديد راحت ميتونيد بفروشيد..  Biggrin.gif  Blush.gif
\

کد شارژ رو که شگفت وارد میکنیم مدت مصرفش محدوده اما ازمن هر موقع شگفت زدم مدت رو افزایش نمیده چکا کنم ؟ مثلا الان تا 25/12 هس بازم ک شارژ میکنم تا 25/12 هس تغییر نمیکنه چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟
محکوم به تنهایی..... Heart.gif

(10-03-2015، 05:39 PM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برادر من مشاهده شده طرف شارژ هزار تومانی رو با 500 تومن از طرف مقابل خریده و این یعنی [b]حروم خوری یعنی چی چون طرف مقابل پول نیاز داره باید اینجوری ازش سو استفاده کرد ؟ اگه چنین چیزی باشه حتی مدیر انجمن هم باشه محروم میشه
Lightbulb.gif
[/b]

ادمین عزیز با تمام احترامی که براتون قائلم ولی مواظب حرف زدنتون باشید. حروم خوری هم تهمته و هم اتهام سنگینیه که به دو طرف نسبت میدید
روی کدوم اصل، شرع یا قانون این حرف را میزنید؟ این نوع حرف زدن از ادمین یه سایت فقط نشان از جوانی و بی تجربگیتون میده.
اگه موردی بود تو پی ام خصوصی صحبت کنیم.

Undecided.gif تا اونجایی که میدونم ارزان فروشی و گران فروشی حرامه - منم طلبه نیستم این چیزا رو آموزش بدم - شما هم مواظب Lightbulb.gif

سپاس شده توسط 0212
(10-03-2015، 07:19 PM)ایدا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد شارژ رو که شگفت وارد میکنیم مدت مصرفش محدوده اما ازمن هر موقع شگفت زدم مدت رو افزایش نمیده چکا کنم ؟ مثلا الان تا 25/12 هس بازم ک شارژ میکنم تا 25/12 هس تغییر نمیکنه  چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟

بهتره از این روزش استفاده نکنی و با همون کد معمولی وارد کنی

اون کم فروشی هست که حرامه یه ماده قانون یا حدیث یا هر چیزی که اصل هست بیارید که ارزان فروشی حرامه!!!!
قضاوت با خوانندگان