بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 32 رای - 3.56 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول با رایگان شارژ ایرانسل های و مسابقه بخش همراه

بخش مسابقه های ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان
دوستان کاربر ساحل و فرهاد خیلی زحمت کشیدن همینطور ملودی ...این دوستمون sniper لطف کردن ضرر عصری خیلی ها کد تکراری گرفتن رو یه جورایی جبران شد...
درهرصورت ازتمامی گروه ممنونم...ازاین شارژها زیاده..خودتون درگیر نکنید...

سپاس شده توسط S. STAR ، ho_ostad ، admin ، farhad4444
البته من بشوخی قسمت اول پیام رو گفتم چون کاربر sniper در پستی گفتند اعتبار بدین تا ازین به بعد همه کدها رو بذارم! و نشون میداد یا واقعا خودشون هم تستر هستن و مانند سری قبل که کاربری جدید ساعت 11 شب کد گذاشتن بعدی که برای همه خطهای خود گرفتند کد رو میذارن و یا اینکه فقط ایرانسل مسابقات دارای شارژ رو به خط ایشون میفرسته Biggrin.gif

سپاس شده توسط ho_ostad ، farhad4444
سلام هر کی کد sarz رو گذاشته دستش درد نکنه ازش تشکر میکنم,براوو

من از همه دوستانی که لطف میکنن تست میکنن و شارژارو میزارن ممنونم

دست دوستان عزیز درد نکنه. Heart.gif  Heart.gif  Heart.gif ..بالاخره یه شارژ بدون دردسر گرفتیم.. Rolleyes.gif .تا باشه از این شارژ ها.... Shy.gif  Shy.gif

به ادمین بخاطرچنین انجمن خوب با بچه های خوب وباصفا یی که داره.تبریک میگم .واقعا همتون گل هستید
Heart.gif به طور مشکوکی داره بهم خوش میگذره،فکر کنم دارم میمیرم  Heart.gif

سپاس شده توسط نانا جون ، مسعود ده نمکی
(08-03-2015، 09:12 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا جواب نمیده این ضرب امثله
از کار افتاد

الان درست شده
تلگرام موبایل روز @dailymobile

مسابقه امشب کسی زحمت تست نکشیده بود خودشون به نصف ملت ایران اس دادن.بعضیام الکی نکن ماکدو پیدا کردیم

سپاس شده توسط S. STAR ، ho_ostad
snip_r گذاشت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-03-2015، 12:07 AM)Ahmad Zahedi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه امشب کسی زحمت تست نکشیده بود  خودشون به نصف ملت ایران اس دادن.بعضیام الکی نکن ماکدو پیدا کردیم

زحمت کشیدن.چرا خودت مثلا نذاشتی؟