بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 23 رای - 3.17 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
موبایل بین تاپیک روز بحث کاربران آزاد

تاپیک بحث آزاد بین کاربران موبایل روز
(23-02-2015، 10:51 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عاطی جونم بچه ها این سعید پیداش نیست کجا هست  Undecided.gif من فقط دیدم موقع شارژ دادن میره اون تاپیک و میره اینجا نمیاد Angry.gif

آره منم دیدمش ، تاپیک زده و نمیاد
شاید یکی ناراحتش کرده !
مجی هم نیستش

سعی اینجوری نیست  Sad.gifسعی کی ناراحتت کرده بزنمش  Sad.gifسعی بیا و به من بگو  Undecided.gif
ایرانسل ایرانسل مرگ به نیرنگ تو شارژ جوانان ما میچکد از چنگ تو  Undecided.gif

(23-02-2015، 10:50 PM)حـــســیــن نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-02-2015، 10:39 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه عزیزان دلم Heart.gif  Heart.gif
امیدوارم حالتون خوب باشه Biggrin.gif

سلام به روی ماه نشستت :))

ایشاالله واسه سال جدید حتما میشورم Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
زندگی را طی کن و آنگاه که بر بلندترین قله هایش رسیدی لبخند خود را نثارتمام سنگ ریزه هایی کن که پایت را خراشیدند.
                                                                                                      (دکترعلی شریعتی)

سپاس شده توسط حـــســیــن
(23-02-2015، 10:51 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عاطی جونم بچه ها این سعید پیداش نیست کجا هست  Undecided.gif من فقط دیدم موقع شارژ دادن میره اون تاپیک و میره اینجا نمیاد Angry.gif
فاطی مجی هم نیست Undecided.gif
زندگی را طی کن و آنگاه که بر بلندترین قله هایش رسیدی لبخند خود را نثارتمام سنگ ریزه هایی کن که پایت را خراشیدند.
                                                                                                      (دکترعلی شریعتی)

سعی ، مجی کجایین??
بي اف پولدار نميخوام... وزير دربار نميخوام... 
من ميخوام هر روز كد باشه!!... شارژ تو سيمكارتم زياد باشه!
Tongue.gif

سعی ترکیده کجابیی گریه گریه

نکنه از سازمان الفپا اومدن و با گونی بردنشون ؟

سلامی دوباره به تمام دوستان گلم... Heart.gif Heart.gif Blush.gif
خــــــــدافـــــــــــــظ heart
                 GooD ByE heart

(23-02-2015، 11:34 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامی دوباره به تمام دوستان گلم... Heart.gif  Heart.gif  Blush.gif

سلام عمو Shy.gif
                                                                                                      (دکترعلی شریعتی)

سپاس شده توسط BiGHAM
شاید حسین معلومم نیس فردا پس فردا هم مارو میبرن  Biggrin.gif

سپاس شده توسط حـــســیــن