بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 30 رای - 3.7 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در اول گفتگو تاپیک ایرانسل و بحث مسابقات مورد همراه

تاپیک بحث و گفتگو در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
Tongueتوظئه علیه ادمین Undecided.gif
تلگرام موبایل روز @dailymobile

(31-12-2014، 12:42 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 12:38 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 12:36 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 12:34 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین خب من که از *780# و گزینه 6 شارژ رو گرفتم... دیگه چرا پیام میدی و آدم رو صدا میکنی?? ها?? ها ها ها???

Biggrin.gif اخر این شارژو من خودم الان گرفتم هان هان آهنگه Biggrin.gif

قبلا هم گرفته بودی ادی؟ ها ها ها؟Undecided.gif

نه ابن خز جدبدم بود شمارمو میخوای Biggrin.gif Biggrin.gif

دلی خجالت بکش به من بده شماره جدیدتو بدم به یه دختر بهت بزنگه حرف بزنین... Biggrin.gif
خــــــــدافـــــــــــــظ heart
                 GooD ByE heart

(31-12-2014، 12:39 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین دیگه نرو تو فضا !!! فاطمه بیا منو تو هم مثه اسما باهاش قهر شیم.. تا متنبه شه !! والا!!

Undecided.gif تو هم بیا Tongue.gif

وای وای وای ادمین جلو این همه ملت میخوای شماره بدی   Tongue.gif Biggrin.gif
ایرانسل ایرانسل مرگ به نیرنگ تو شارژ جوانان ما میچکد از چنگ تو  Undecided.gif

(31-12-2014، 12:39 AM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی جدیدا کد رو تست کرده با سیمکارتی که اصلا باهاش عضو نشده باشه؟

من که نه

سپاس شده توسط KORD
منم یه چی به ادمین گفتم هنو انجام نداده فعلا ناراحتم از دستش منم میام تو گروهتون...
اگه تعدا زیاد بشه خودم به دلی اخطار میدم... Undecided.gif
خــــــــدافـــــــــــــظ heart
                 GooD ByE heart

(31-12-2014، 12:45 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم یه چی به ادمین گفتم هنو انجام نداده فعلا ناراحتم از دستش منم میام تو گروهتون...
اگه تعدا زیاد بشه خودم به دلی اخطار میدم... Undecided.gif

Biggrin.gif خیانت به ادمین

(31-12-2014، 12:44 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Tongueتوظئه علیه ادمین Undecided.gif

ها عامو چیکار کنیم دیگه  Biggrin.gif
ایرانسل ایرانسل مرگ به نیرنگ تو شارژ جوانان ما میچکد از چنگ تو  Undecided.gif

منم شماره میخوام Undecided.gif

(31-12-2014، 12:44 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 12:42 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 12:38 AM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 12:36 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 12:34 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین خب من که از *780# و گزینه 6 شارژ رو گرفتم... دیگه چرا پیام میدی و آدم رو صدا میکنی?? ها?? ها ها ها???

Biggrin.gif اخر این شارژو من خودم الان گرفتم هان هان آهنگه Biggrin.gif

قبلا هم گرفته بودی ادی؟ ها ها ها؟Undecided.gif

نه ابن خط جدبدم بود شمارمو میخوای Biggrin.gif Biggrin.gif

دلی خجالت بکش به من بده شماره جدیدتو بدم به یه دختر بهت بزنگه حرف بزنین... Biggrin.gif

Biggrin.gif نه من خودم زن و بچه دارم