بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 18 رای - 3.28 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تاپیک رایگان شارژ برنامه و مسابقات ها

تاپیک برنامه ها و مسابقات شارژ رایگان
(30-05-2020، 10:16 PM)sina94 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Lightbulb.gif  شارژ ایرانسل

خطهاتون چک کنید شارژ ایرانسل فرستادن، فکر کنم شوتبال

مشترک گرامی ******* 
تراکنش شما در تاریخ 1399/3/10 22:12 با موفقیت انجام شد. 
مبلغ پرداختی با احتساب مالیات بر ارزش افزوده : 21,800 ریال،
مبلغ شارژ دریافتی : 20,000 ریال
از طریق : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موجودی جدید : 20,000

بمن چند خط فقط داده .همرو نداده
پاسخ

(30-05-2020، 10:39 PM)IRIBTV3 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژای تیکی تاکا هستش 2 تومنیه

شاید....اگر کسی فقط تیکی تاکا عضو بوده و شارژ گرفته پس مربوط به اونه.
اگه گفتم شوتبال چون برای اولین بار که از اینا شارژ بگیری معمولا اسم مسابقش میزنه..... قبلا از شوتبال گرفتم همین مبتکران میزد و این که من دو خط شارژ دارم 4 روز پیش شوتبال و تیکی تاکا عضو شدم نداد لغو کردم دو روز پیش دوباره عضوشون شدم و هر دو رو ساعت 19 امروز لغو کردم بیشتر میتونه شارژ شوتبال باشه چون قبلاً هم یه بار همین خط 48 ساعت شده بود لغو کرده بودم همون روز هزار تومن شارژ شوتبالشو برام فرستاده بود.... بعضی خطهامم غروب تیکی تاکا رو لغو کردم فقط شوتبال عضو بودم که به همشون شارژ داده.
ممکنه 3 روز 2 تومنی بدن بجای 2 روز 3 تومنی
تیکی تاکا و شوتبال عضو باشین شاید فردا هم شارژش داد.

(30-05-2020، 10:46 PM)LOST نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بمن چند خط فقط داده .همرو نداده

اگه مطمئنی اون خطها هم 48 ساعت عضو بودی و لغو نکردی حتما علتی داشته که به شما شارژ نداده....شایدم اون خطها 3 تومنیش که گرفتی لغو نکردی...‌ شارژ شوتبال باشه من 3 تومنیش نگرفته بودم.
پاسخ

سپاس شده توسط IRIBTV3 ، جابری ، maysam ، masoud.jalali ، LOST ، AFSHIN8080 ، Eagle ، ali7842
الان چی شارژ میده عضو بشیم؟
پاسخ

(01-05-2020، 07:22 AM)sina94 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همراه کارت
شارژ برای همه اپراتورها
لینک دانلود:
کد:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adpdigital.mbs.ayande

زدن کد معرف 1000تومن... (با دعوتی که خرید شارژ یا کارت به کارت انجام بده 2000 تومن به شما و 1000 تومن به دعوتی میده.)

یکی از دوستان کد دعوت و توضیحات کاملش بزاره.

"هدیه «دعوت دوست» همراه کارت برای شما ارسال شد. 
برای دریافت هدیه، وارد قسمت «مخاطبین» در اپلیکیشن شوید:"
واسه خطهایی که زمان ثبت نام با انجام تراکنش نداده بود.
پاسخ

سپاس شده توسط Eagle ، جابری ، sina94 ، kia715 ، sanaz
بچه ها خط تون چک کنید کاپ فرستاد شارژ
پاسخ

سپاس شده توسط ali7842 ، sina94 ، Eagle ، kia715 ، IRIBTV3 ، masoud.jalali ، sanaz
من 48ساعت شد روز بعدش لغو کردم بمن اصلا نداده
پاسخ

سپاس شده توسط sina94
(31-05-2020، 10:25 AM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان چی شارژ میده عضو بشیم؟

همینا که چند صفحه اخیر شارژش فرستاده مثل شوتبال تیکی تاکا و کاپ تو کاپ عضو بشو شاید برات فرستاد.

(31-05-2020، 04:18 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه شارژ 3هزاری واسه من اومده نمیدونم کاپ تو کاپ بوده شوتبال کدومه مشخص نیست تو پیام هم چیزی ننوشته...

دوستمون گفته کاپ همون کاپ تو کاپ بوده.....شوتبال عضوم چیزی نفرستاده...کاپ تو کاپم نزدم.
(31-05-2020، 04:26 PM)LOST نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من 48ساعت شد روز بعدش لغو کردم بمن اصلا نداده

با لغو نمیده.باید عضو باشی.....شوتبال هم همینجوره....فقط استادیوم بعد از دریافت 2 تومن اولش با لغوم دوستان گفتن شارژهای بعدش فرستاده.
پاسخ

سپاس شده توسط LOST ، Eagle ، kia715 ، AFSHIN8080 ، IRIBTV3 ، sanaz ، masoud.jalali
منم عضو کاپ تو کاپ هستم اما شارژی نیومده واسم
اصلا معلوم نیست نحوه شارژ دادن و اختصاص یافتنش به خط
پاسخ

سپاس شده توسط sina94 ، IRIBTV3 ، Mohsen69
دریافت اعتبار از طریق دعوت از دوستان فروشگاه باسلام برای تمامی اپراتورها 
 بدون هزینه و نیاز به لغو ،
با کلیک روی لینک زیر ، شماره موبایل ، و نصب برنامه رو انجام دهید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با رفتن به قسمت  باسلام گزینه ‌‌'دعوت دیگران + هدیه  ' بزنید و لینک دعوت خودتون رو بگیرید به ازای هر دوستی که با لینک شما عضو  بشه و حداقل یک خرید رو داشته باشد 10هزارتومن هدیه خواهید گرفت
وقتی دوستون برنامه رو نصب کنند بهتون هزارتومن هدیه و به فرد دعوت شده 15هزارتومن اعتبار خرید خواهد داد 
 فقط کافیه هر روز یه سر به سایت  بزنید و با چرخوندن گردونه شانس خودتون رو امتحان کنید. و کدتخفیف دریافت کنید
 جوایز گردونه از 10 هزارتومن الی 50 هزار تومان  کد تخفیف  جهت خرید
 با اعتبار ها میتوانید از فروشگاه باسلام  خریداری نمایید و غیر قابل برداشت میباشد.اگ میخایید بایه گوشی بقیه خطاتونوبزنید،برگه ناشناس بازکنید
پاسخ

سپاس شده توسط IRIBTV3 ، masoud.jalali ، sanaz
(31-05-2020، 06:35 PM)masoud.jalali نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2020، 05:43 PM)sina94 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شایدم هر دو شارژ مال کاپ تو کاپ باشه...
هفته های قبل شوتبال و استادیوم عضو بودم روز اول 2 تا 2 تومنی گرفتم.... روز دومش که شارژ گرفتم در مجموع 6 تومن فرستاد که 4 تومنش مال استادیوم بود فرداشم عضو بودم دیگه هیچکدومش 2 تومن باقیمانده رو نفرستاد....

جسارتا شارژ امروز از دو سرویس کاپ تو کاپ و شوتبال نیست چرا که این دو تا اپ برا عضویت فقط سرشماره های ایرانسل رو می پذیره و خطوط ترابرد شده امکان عضویت ندارند
سرویس هایی که روی خط ترابرد شده م دارم
- اشتراک تیکی تاکا
- اشتراک استادیوم 
- مدرسه لالیگا
- پیشخوان لالیگا

این سرویسا از شارژ گوشی کم میکنن یا رایگان هستن ؟  روزانه چقدر از شارژ گوشی کم میکنن؟
پاسخ