بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 18 رای - 3.28 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تاپیک رایگان شارژ برنامه و مسابقات ها

تاپیک برنامه ها و مسابقات شارژ رایگان
(25-09-2020، 01:10 AM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2020، 10:30 PM)HAMID021 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کسی ازین شارژ گرفته من هر چی میزنم نمیده

تا دیروز که میداد  ولی بجا 5 تومن  1999  تومن میداد
امروز تست نکردم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دیروز نصب کردم گقت ۱۹۹۹ ولی شارژ نیومد توسینکارت...چطوری باید شارژشو بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟
Cool.gif
پاسخ

(25-09-2020، 03:23 AM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-09-2020، 01:10 AM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2020، 10:30 PM)HAMID021 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کسی ازین شارژ گرفته من هر چی میزنم نمیده

تا دیروز که میداد  ولی بجا 5 تومن  1999  تومن میداد
امروز تست نکردم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دیروز نصب کردم گقت ۱۹۹۹ ولی شارژ نیومد توسینکارت...چطوری باید شارژشو بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه فعال باش کیف پولت شارژ میشه که میتونی باهاش شارژ بخری یا به کیف پول خط دیگت انتقال بدی.

***جهت اطلاع دوستان***

برنامه اسمارت اپ درخواست تسویه دادم واریز نکرد.....چون با یه گوشی چندتا خط ثبت نام کرده بودم(احتمالا به آی پی گوشی حساسه).....پیغام داد که دعوت های شما جعلی میباشد
پاسخ

سپاس شده توسط Eagle ، sanaz ، ramin733
(25-09-2020، 03:23 AM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودش نمیفرسته  از داخل اپ ببین موجودی داری یا نه
بعدش  بزن رو آیکن اپراتوری بعدش خرید شارژ   تو این قسمت ازت کد ملی میخواد  وارد کن بعدش شارژ بخر
پاسخ

سپاس شده توسط sanaz
جمعه های رایتلی 

نت ، مکالمه   یک روزه رایگان با شماره گیری

20#*

یا  مراجعه به اپ رایتل من   قسمت جمعه های رایتلی

پاسخ

سپاس شده توسط sanaz ، ramin733
(24-09-2020، 07:50 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ 1000 تومنی مستقیم + 2000 اعتبار برنامه ( همه اپراتورها)

اپ مینیمم رو دانلود و نصب کنید  1000 تومن شارژ مستقیم دریافت میکنید + 2000 امتیاز داخل برنامه

گوگل پلی
کد:
https://play.google.com/store/apps/details?id=money.minimum.payment

سایت

کد:
https://minimum.money/#download-minimum

هر دعوت هم  5 امتیاز داخل برنامه میده 

با امتیاز میشه اعتبار برنامه های دیجیتون و بومرنگ و .... گرفت

فعاله و شارژ میده 

الان یه دو خط زدم  داد

پاسخ

سپاس شده توسط armanyazdi ، balouchi ، sanaz ، ramin733
(25-09-2020، 01:43 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2020، 07:50 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ 1000 تومنی مستقیم + 2000 اعتبار برنامه ( همه اپراتورها)

اپ مینیمم رو دانلود و نصب کنید  1000 تومن شارژ مستقیم دریافت میکنید + 2000 امتیاز داخل برنامه

گوگل پلی
کد:

سایت

کد:
https://minimum.money/#download-minimum

هر دعوت هم  5 امتیاز داخل برنامه میده 

با امتیاز میشه اعتبار برنامه های دیجیتون و بومرنگ و .... گرفت

فعاله و شارژ میده 

الان یه دو خط زدم  داد

سلام
این کدوم برنامس واسه ازسال پیامک با pc ?
بگذار به ضرب شمشیر یک دلاور بمیرم،پولادی در قلب و لبخندی بر لب...
قبلا چنین میگفتم
حال همه چیزم را از دست داده ام
حتی مردنم را...
پاسخ

(25-09-2020، 02:35 PM)armanyazdi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
این کدوم برنامس واسه ازسال پیامک با pc ?

سلام
این از این مودم هاست که سیم کارت میخوره   D-Link Connection Manager

پاسخ

سپاس شده توسط armanyazdi ، Fazoo_aalam2000 ، sanaz
1000 + 1000  شارژ مستقیم    ( همه اپراتور ها) احتمالا محدود باشه

اپ مینیموم رو دانلود کنید و کد معرف بزنید  1000 شارژ میده

دوستانی که  1000 رو قبلا گرفتن  الان میتونن 1000 دوم رو بگیرن

کد:

کد معرف   21011797

برای  1000 دوم  یه کارت بانکی فیک ثبت کنید  و  از قسمت موبالیتو  خرید بزنید  خط 1000 شارژ میشه 

پاسخ

سپاس شده توسط LOST ، maysam ، sanaz
مینیموم  تمام شده فعلا  شرکت نکنید ....
پاسخ

سپاس شده توسط LOST ، ramin733 ، sanaz
اعتبار 30 هزار تمانی + 20 هزاری سایت باسلام

با ثبت نام از طریق لینک زیر 30 هزار اعتبار در کیف پول دریافت میکنید.

کد:
https://basalam.com/user/y8GX1/invite

* همچنین با دعوت دوستان خود از طریق لینک دعوت،بعد از خرید اونها 20 هزار اعتبار نیز دریافت میکنید.

* این اعتبار 30 هزاری در یک سبد خرید 50 هزاری قابل استفده میباشد و هنگام خرید تنها 20 هزار پرداخت میکنید.

- موقع ثبت نام بهتره از مرورگر کروم و یه برگه ناشناس استفاده کنید.....هر کالایی میتونید خرید کنید.

- موقع خرید میشه از همه اعتبار کیف پولی که جمع کردید استفاده کرد ولی باید حداقل 20 هزار پول پرداخت کنید.

- قبل از پرداخت تیک استفاده از اعتبار بزنید.توجه کنید که این طرح محدود میباشد.

- اگه بدون لینک دعوت عضو بشین 30 هزار اعتبار هدیه نمیده.
پاسخ

سپاس شده توسط masoud.jalali ، Fazoo_aalam2000 ، sanaz ، morteza1364