بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 18 رای - 3.28 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تاپیک رایگان شارژ برنامه و مسابقات ها

تاپیک برنامه ها و مسابقات شارژ رایگان
(09-09-2019، 04:23 PM)javad73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-09-2019، 06:24 AM)balouchi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
# کسب درآمد رایگان برای همراه اول و ایرانسل

سلام این نقطه جوش برنامشو کلیر دیتا می کنم میرم داخلش باز همون اخرین شماره ای که وارد کردم میاد حتی پاکم میکنم دوباره نصب میکنم باز همون میاد کسی میدونه چطوری درست میشه؟

اگه با پارالل براتون امکانپذیر نیست می تونید از اپلیکیشن app cloner استفاده کنید و نسخه های جدیدی از برنامه نقطه جوش ایجاد کنید.
پاسخ

(09-09-2019، 04:39 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-09-2019، 06:24 AM)balouchi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پشتیببانی:‌۰۲۱۴۱۹۵۷
تسویه زدم تا چند روز دیگه پول میاد ب حسابم؟

دقیقاً نمی‌دونم. باید از پشتیبانیش سوال کرد.
پاسخ

سپاس شده توسط غلاموک
(10-09-2019، 12:57 PM)balouchi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-09-2019، 04:39 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پشتیببانی:‌۰۲۱۴۱۹۵۷
تسویه زدم تا چند روز دیگه پول میاد ب حسابم؟

دقیقاً نمی‌دونم. باید از پشتیبانیش سوال کرد.
گفتن فردا واریزی هست تو پیج اینستا
پاسخ

سپاس شده توسط balouchi ، rozbehgol ، غلاموک
(10-09-2019، 12:56 PM)balouchi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-09-2019، 04:23 PM)javad73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام این نقطه جوش برنامشو کلیر دیتا می کنم میرم داخلش باز همون اخرین شماره ای که وارد کردم میاد حتی پاکم میکنم دوباره نصب میکنم باز همون میاد کسی میدونه چطوری درست میشه؟

اگه با پارالل براتون امکانپذیر نیست می تونید از اپلیکیشن app cloner استفاده کنید و نسخه های جدیدی از برنامه نقطه جوش ایجاد کنید.

با اون حسابای همراه اول میشه درست کرد ولی ایرانسل نمیشه حساب اصلیمو که براش کد زدم حالا نمیشه واردش بشم تا تسویه کنم?
پاسخ

سپاس شده توسط rozbehgol ، غلاموک
سلام دوستان اگه کسی مسابقه همراه اول که نت بده میدونه بزاره ممنون میشم
پاسخ

سپاس شده توسط غلاموک
شارژ همه اپراتورا
با هر دعوت 9 امتیاز و با نصب هر اپلیکیشن داخل سایت 5 تا 20  امتیاز دریافت کنید.
قبلا نباید روی گوشیتون نصب کرده باشید. اپلیکیشن زده مجانی رو نصب کنید

هر 12 امتیاز = 1000 تومان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

سپاس شده توسط غلاموک
نت دوشنبه سوری همراه اول:

از 100 مگ تا 100 گیگ نت ....فرصت فعالسازی تا فردا قبل از ساعت 12 شب

فعالسازی با شماره گیری:

* 100 * 641 #
                         Dailymobile.ir 
پاسخ

سپاس شده توسط غلاموک ، IRIBTV3 ، MOSTAFA75 ، M.E.H.D.I ، kia715 ، Eagle ، Hadi Hunter ، 2016
TomAAN:
سلام، من اپلیکیشن آن رو نصب کردم، خیلی اپلیکیشن باحالیه، تو هم میتونی با لینک زیر این اپ رو نصب کنی
(دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
 بعد از نصب اپ، وارد سرویس تومآن بشو و کد من رو در قسمت معرف وارد کن تا هر دومون امتیاز بگیریم.
کد من:182282
برنامه ریست شده میشه دوباره خط های قبلی زد
پاسخ

سپاس شده توسط Hadi Hunter
خط همراهم 2 دفعه شارژ 5 تومنی شد این نیم ساعت؛ خیلی وقتم هست مسابقه ای شرکت نکردم کسی میدونه کدوم سامانه هاست؟ و خط کسی شارژ 5 تومنی شده این چند ساعت؟
پاسخ

سپاس شده توسط Ramin2016 ، جابری ، Eagle ، 2016
(16-09-2019، 03:37 PM)kia715 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خط همراهم 2 دفعه شارژ 5 تومنی شد این نیم ساعت؛ خیلی وقتم هست مسابقه ای شرکت نکردم کسی میدونه کدوم سامانه هاست؟ و خط کسی شارژ 5 تومنی شده این چند ساعت؟

بله چند تا از خط های بنده هم دو بار 5000 ت شارژ شدند معلوم نیس کدوم سامانه بوده
پاسخ

سپاس شده توسط kia715 ، جابری