بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 18 رای - 3.28 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تاپیک رایگان شارژ برنامه و مسابقات ها

تاپیک برنامه ها و مسابقات شارژ رایگان
(11-01-2020، 11:44 PM)Vampire2020 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقد اینجا سوتوکور شده واقعا
بعد چن سال اومدم جوری ک رمز عبورمم یادم نبود دوباره ثبت نام کردم حتی  اخرین ورودهای خیلیارو دیدم اکثرا دو سه سال پیشه
چ روزایی بود میشنسیم سرشماره هارو تست میکردیم
الان فک کنم فقط Mani sanaz  و ویانارو بشناسم ک اخرین بازدید سایتشون چن سال پیش نبوده خیلیا  مث Fati mahvashbano king
Reza ab و حتی ساحل که همه باهاش بحث داشتن و خیلیا دیگ چن ساله نیسن
حیف واقعا چقدر خوب بود

Biggrin.gif همه غیب شدن خیلی هاشون شاید به رحمت خدا رفتن Biggrin.gif
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط Vampire2020 ، ramin733 ، masoud.jalali ، armanyazdi ، queen_regnant ، Fa Ti ، maysam ، جاودوگر
(14-01-2020، 12:30 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2020، 11:44 PM)Vampire2020 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقد اینجا سوتوکور شده واقعا
بعد چن سال اومدم جوری ک رمز عبورمم یادم نبود دوباره ثبت نام کردم حتی  اخرین ورودهای خیلیارو دیدم اکثرا دو سه سال پیشه
چ روزایی بود میشنسیم سرشماره هارو تست میکردیم
الان فک کنم فقط Mani sanaz  و ویانارو بشناسم ک اخرین بازدید سایتشون چن سال پیش نبوده خیلیا  مث Fati mahvashbano king
Reza ab و حتی ساحل که همه باهاش بحث داشتن و خیلیا دیگ چن ساله نیسن
حیف واقعا چقدر خوب بود

سلام علیک خدمت کسایی که هنوز انجمن هستن منم راستش بخوایی نزدیک ۳ سالی اینجا نیومده بودم الان گم یه نگاهی بندازم ببین از دوستان چخبر ولی ظاهرا کسی نمونده یادش بخیر کلی شارژ کلی باگ همه چی تموم شده الان هر چند در کانال تلگرام انجمن هستم ولی مثل قدیم نمیشه الان کسایی زیادی هستن که شارژ و شناسه های ۵ گیگ میفروشن و یا باگ پیدا کردن ولی معلوم نیست چطور گیر اوردن ای کاش مثل قبلا انجمن بود تا با همکاری همدیگه روش های جدیدی کشف میکردیم به هر حال خیلی خوشحالم که ایینجام

?????

Biggrin.gif همه غیب شدن خیلی هاشون شاید به رحمت خدا رفتن Biggrin.gif
پاسخ

برنامه کسب درامد رایگان #شهر_من

✅ جدید برای #همه_اپراتورها
تبتدا اپ رو از زیر دانلود و نصب کنید
 وارد برنامه بشید شمارهتون رو وارد کنید و نام و نام خانوادگیتون رو وارد کنید.کد معرف 76558رو وارد کنید
 آدمک بالا رو کلیک کنید و در قسمت دعوت دوستان کد معرفتون رو بگیرید و به ازای هر دعوت ۲۰ امتیاز معادل ۱۰۰۰۰ هزارتومان دریافت کنید برای تبدیل امتیاز به پول در صفحه اصلی به قسمت (من) رفته و گزینه سبد جوایز رو زده و امتیاز خود رو تبدیل به پول . خرید از دیجی پی . و... کنید

بعد از زدن کدمعرف 3هزارتومان هدیه خواهید گرفت
از منو پایین من را انتخاب کنید و جیب من را فعال کنید برای فعال سازی به شماره شبا نیاز دارید.
5 دعوت معادل 50هزارتومان می باشد.

کد دعوت 76558
کد:
https://dl.shahremanapp.com/Download/?invited=5e2b1627dc254
پاسخ

سپاس شده توسط rozbehgol
(25-01-2020، 12:10 AM)sahart66 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وارد برنامه بشید شمارهتون رو وارد کنید و نام و نام خانوادگیتون رو وارد کنید.کد معرف 76558رو وارد کنید
 آدمک بالا رو کلیک کنید و در قسمت دعوت دوستان کد معرفتون رو بگیرید و به ازای هر دعوت ۲۰ امتیاز معادل ۱۰۰۰۰ هزارتومان دریافت کنید برای تبدیل امتیاز به پول در صفحه اصلی به قسمت (من) رفته و گزینه سبد جوایز رو زده و امتیاز خود رو تبدیل به پول . خرید از دیجی پی . و... کنید

از منو پایین من را انتخاب کنید و جیب من را فعال کنید برای فعال سازی به شماره شبا نیاز دارید.

کد دعوت 76558
کد:
این فعاله؟
Cool.gif
پاسخ

[quote pid='290093' dateline='1579951503']
این فعاله؟
[/quote]

دعوتش دیگه 3000 تومن نمیده

فقط امتیاز میده فعلا هم با امتیازاتش هیج کار نمیشه کرد
پاسخ

سپاس شده توسط rozbehgol ، sky
(26-01-2020، 12:15 AM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این فعاله؟

[/quote]

بله.پشتیبانیش گفت هفته دیگ آپدیت میاد.حق برداشت هم داره
پاسخ

سپاس شده توسط rozbehgol
(26-01-2020، 12:15 AM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این فعاله؟

[/quote]

سلام،،،اقا مانی به ازای هر دعوت چقدر میده و برای هر سیم چقدر دعوت کنیم ؟
پاسخ

(26-01-2020، 02:37 AM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
فعلا هر دعوت فقط 20 امتیاز میده . قبلاهم امتیاز میداد هم 3000 ت کیف پول شارژ میشد الان نمیشه
محدودیتی در دعوت نداره

فعلا نه برداشت داده نه امتیازاش قابل تبدیله

قراره تا هفته بعد آپدیت بده باید صبر کرد دید درست میشه یا نه
پاسخ

سپاس شده توسط rozbehgol
(26-01-2020، 12:01 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-01-2020، 02:37 AM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
فعلا هر دعوت فقط 20 امتیاز میده . قبلاهم امتیاز میداد هم  3000 ت کیف پول شارژ میشد الان نمیشه
محدودیتی در دعوت نداره

فعلا نه برداشت داده نه امتیازاش قابل تبدیله

قراره تا هفته بعد آپدیت بده باید صبر کرد دید درست میشه یا نه

ظاهرا دیگه حق برداشت نمیدن.ایجور فقط برا مشهدیا خوبه
پاسخ

سپاس شده توسط rozbehgol ، sky ، مرتضی جلال زایی
اپلیکیشن شهر من به روز شده و جوایز هم فعال شدن برنامه ای جدید برای خرید وسایل با جمع آوری امتیاز دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کد:
http://forum.dailymobile.ir/showthread.php?tid=6787

(25-01-2020، 03:55 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-01-2020، 12:10 AM)sahart66 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کد دعوت 76558
کد:
این فعاله؟
امروز آپدیت شده و فعاله هر کس جایزه ای گرفت اینجا اعلام کنه
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط جاودوگر