بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 27 رای - 3.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول تاپیک رایگان شارژ جدید ایرانسل و همراه

تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
(26-08-2015، 06:13 PM)حـــســیــن نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-08-2015، 06:12 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باشه نرگسی خانم الان پاک میکنم

منظورشون سعید بلکه
شما که خودت از قدیمیا هستی و درکش رو داری

نه فک کردم چون نقل قول کردم اونو میگه Biggrin.gif
به هرحال مرسی

سپاس شده توسط حـــســیــن
امروز فعال نميشه شنبه يا يكشنبه دوتا 2هزاري و يكي 5هزاري فعال ميشه... Dodgy.gif

سپاس شده توسط حامد 551
(26-08-2015، 06:12 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تله کوله امروز ی دو هزاری فعال میشه ، یدونه 5هزاری و هزاری میمونه برا یکشنبه 8م ینی ی روز قبل از پایان مسابقه ، دوشنبه ک میشه 9م شارژی وجود نداره چون مسابقه تموم میشه و اونروز نتایج رو مشخص میکنن پس با این حساب اگ شارژ بیاد امروز و شنبه و یکشنبه میاد

میشه بگید بر چه اساسی دارید این حرفارو میزنید؟

(26-08-2015، 06:12 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تله کوله امروز ی دو هزاری فعال میشه ، یدونه 5هزاری و هزاری میمونه برا یکشنبه 8م ینی ی روز قبل از پایان مسابقه ، دوشنبه ک میشه 9م شارژی وجود نداره چون مسابقه تموم میشه و اونروز نتایج رو مشخص میکنن پس با این حساب اگ شارژ بیاد امروز و شنبه و یکشنبه میاد

دیروز گفتید 100درصد فعال میشه ک فعالم شد!تعجب کرده بودم.!
حالا امروزم ۱۰۰درصد فعال میشه؟

دوستان امروز 203060 پیش بینی نداره Huh.gif
از آهسته رفتن نترس ، از ایستادن بترس Wink.gif

(26-08-2015، 06:19 PM)MEHRAN-N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان امروز 203060 پیش بینی نداره   Huh.gif

خیر نداشته
------------------------------------------

چون عقل کامل گردد ، سخن کوتاه شود ( حضرت علی (ع) ) Biggrin.gif

حامد امروز نمیدونم صد در صد باشه یا ن ی خورده دو دلم اما دیروز خیلی واضح بود ک فعال میشه چون آخرای مسابقاتشونه و گمونم روزی بیشتر از 3 تا فعال نکنن ، ایشالا امروز حداقل یدونه فعال شه

سپاس شده توسط persia ، newman ، حامد 551
ای بابا چرا شارژای دیروز وارد نمیشن Angry.gif Angry.gif Angry.gif Angry.gif Angry.gif Angry.gif Angry.gif

(26-08-2015، 06:33 PM)تنهای وحشی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای بابا چرا شارژای دیروز وارد نمیشن Angry.gif Angry.gif Angry.gif Angry.gif Angry.gif Angry.gif Angry.gif

شارژهايي كه مسابقه barsre داده همشون يا بيشترشون مشكل دارن و كلا وارد نميشن... Exclamation

سپاس شده توسط sky
دوستان همراه اول ۲۰۳۰۴۵ به مناسبت میلاد امام رضا شارژ میده
امروز
عضو میشی فردا شارژ رو میده
ارسال ۱۰ به ۲۰۳۰۴۵ Exclamation Blush.gif
از آهسته رفتن نترس ، از ایستادن بترس Wink.gif