بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 28 رای - 3.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول تاپیک رایگان شارژ جدید ایرانسل و همراه

تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
چقد زود
شارژ ۱۰۰۰ ایرانسل
ارسال 1514443090 به 737462

تقصیر اونااییه که اینجا رو کردن محل ناله و اسپم
تاپیک بحث و گفت و گو هست اما شعورشو نداره و بازم میاد اینجا ناله میکنه
مدیر هم مجبور میشه تاپیک رو ببنده

سپاس شده توسط newman ، armin22 ، alireza.mir ، Mahla ، SHERVIN SKYLOVE ، زنفون2 ، Fa Ti ، reza_ab ، T.S.T
(16-08-2015، 04:17 PM)خسرو نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تقصیر اونااییه که اینجا رو کردن محل ناله و اسپم
تاپیک بحث و گفت و گو هست اما شعورشو نداره و بازم میاد اینجا ناله میکنه
مدیر هم مجبور میشه تاپیک رو ببنده

موافقم وقتی میاین داستان مینویسین و رمان مینویسه و دعوا میکنین همین تایپک بسته شد تا اومدیم بفهمیم چی شد تموم شده
.................
شارژ جدید ایرانسل

/// ارسال 929723117 به شماره 737451 /////

وقتی یکی از مدیرها تاپیک رو میبنده حتما صلاح دونسته که باید ببنده وگرنه از قصد که نبسته
در ضمن هیچکدوم از کاربران حق ندارن که بدون هماهنگی با مدیر تاپیک بزنن...اینجا هرکی به هرکی که نیست Angry.gif Lightbulb.gif

سپاس شده توسط reza_ab ، یاس کبود ، زنفون2 ، MaNi ، newman ، Fa Ti
اینارو تست کردن هیچکدوم نداشت
ozv sery
ozv moba
ozv msaf
ozv zarbm
ozv zibam
ozv barsre
ozv hfan
ozv adabm
ozv tvir
ozv iqt
ozv nsahra
ozv azem
ozv engm
ozv solj
ozv hvt
ozv dkt
ozv chis

سپاس شده توسط sasaloo ، یاس کبود ، amirabbas ، S. STAR ، morteza1364 ، newman
اگه هدف ازدرست شدن اينجا_اطلاع رساني باشه پس دقيقأگردش ازاداطلاعات صورت گرفته درغيراين صورت وابسته كردن ودستوري ساختن حرف ياكاري صحيح نيست
SKYLOVE  STAR  IN  WORLD*

(16-08-2015، 04:25 PM)Shervin Skylove نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه هدف ازدرست شدن اينجا_اطلاع رساني باشه پس دقيقأگردش ازاداطلاعات صورت گرفته درغيراين صورت وابسته كردن ودستوري ساختن حرف ياكاري صحيح نيست

متاسفانه من خودم اینجا نبودم وگرنه نمیذاشتم به دعوا و بد بیراه کشیده بشه که بعد تاپیک بسته بشه

سپاس شده توسط vahid.q ، amirabbas ، Donya_Red ، یاس کبود ، SHERVIN SKYLOVE ، زنفون2 ، newman
فک میکنم این مسابقه هم امروز شارژ میداده.الان اسش واسم اومد ولی فرستادم حرفی از شارژ نزد
1000 تومان شارژ رایگان دریافت کن
با ارسال 1 به 84881
1000 نفر اول
من از حالم به این مردم دروغای بدی میگم..!!

(16-08-2015، 04:28 PM)lเlเyคภค نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فک میکنم این مسابقه هم امروز شارژ میداده.الان اسش واسم اومد ولی فرستادم حرفی از شارژ نزد
1000 تومان شارژ رایگان دریافت کن
با ارسال 1 به 84881
1000 نفر اول

درسته شارژ نمیده

(16-08-2015، 04:20 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتی یکی از مدیرها تاپیک رو میبنده حتما صلاح دونسته که باید ببنده وگرنه از قصد که نبسته
در ضمن هیچکدوم از کاربران حق ندارن که بدون هماهنگی با مدیر تاپیک بزنن...اینجا هرکی به هرکی که نیست Angry.gif Lightbulb.gif

آقا محمد من زیاد تاپیک میزنم واسه اخبار ایرانسل و همراه اول،منم باید اجازه بگیرم؟!