بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 28 رای - 3.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول تاپیک رایگان شارژ جدید ایرانسل و همراه

تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
ولی من میگم واسه ی سری خطوط فعال شده ، قبلا من اصن از این نگرفتم ولی بعضی از خطام اصن پیام براشون نمیاد بعضیاشون میگه نتونستی جز 5هزار نفر باشی ، سامانه خوبی نبود ، دوستان من همیشه گفتم اینجور مسابقات جواب رو بفرستین خاموش کنید خط بعدی رو تست کنید بعد ک روشن کنید شارژ براتون میاد ، من اینطوری 4 5 تا برام اومد ولی ظاهرا دیگ تموم شده :(

snipe_r
روشتاصلا خوب نیس تموم بشه نمیفهمی که تموم شد Undecided.gif Sad.gif

سپاس شده توسط vahid.q
متاسفانه این دفعه نتونستی جزء پنج هزار نفر اول باشی اما هنوز
شانس بردن یکی از چندین موتور سیکلت آپاچی را داری :)
پس ناامید نشو و به سوالات پاسخ بده

تمام شده

سپاس شده توسط AMIR-BAM
دوستان ببخشید
من 1 رو که فرستاده بودم دیگه منتظر جواب نموندم و سریع 777 رو فرستادم و شارژو داد
ب نظرم اینجور سامانع ها ک زود تموم میشن منتظر جواب نمونیم و سریع مرحله دوم رو بفرستیم
مرحله دوم رو هم تستر میزاره و متوحهش میشیم
اگه منتظر جوابش باشیم امکان داره سریع تموم ش
Heart.gif چون بال به بال عشق بستی
        ‌                 تا هست جهان همیشه هستی Heart.gif

سعید اینجور مسابقات شارژ کم نمیکنن واسه همین این روش خیلی عالیه والا ، فوقش اگ شارژ نداد لغو میکنی ولی اگ شارژ بدن واسه سیم کارتات میاد

sasaloo
روش خوبی نیس اگه تموم بشه 120میخوره Angry.gif

(17-08-2015، 02:49 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعید اینجور مسابقات شارژ کم نمیکنن واسه همین این روش خیلی عالیه والا ، فوقش اگ شارژ نداد لغو میکنی ولی اگ شارژ بدن واسه سیم کارتات میاد

همشون که اینجور نیستن بعضی هاش کم نمیکنه خیلی ها کم میکنن Undecided.gif Sad.gif

بچه ها چجوری میشه اون یه گیگ اینترنتو استفاده کرد؟واسه من اسش اومده یه گیگ نت رایگان ولی استعلام میگیرم چیزی نشون نمیده با *141*28 مربع

(17-08-2015، 03:17 PM)niushakhanoom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها چجوری میشه اون یه گیگ اینترنتو استفاده کرد؟واسه من اسش اومده یه گیگ نت رایگان ولی استعلام میگیرم چیزی نشون نمیده با *141*28 مربع

ستاره 141 ستاره 10 مربع
رو بزن تو قسمت هدیه اعتبارشو نوشته

این یک گیگ نت رو چحوری باید بگیریم؟!رایگانه؟
تو آرزوی بلندی و دست من کوتاه …