بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 34 رای - 2.71 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تاپیک با رایگان شارژ جدید مسابقات

تاپیک جدید مسابقات با شارژ رایگان
خوب دوستانی که دیروز شارژ گرفتن توجه کنند. من بعد به این نتیجه رسیدم که باید 4 شرط جایزه رو برای کاربران تازه واردی که منظورم بود بصورت زیر میگذاشتم:
1. کاربرانی که موقع درخواست شارژ در انجمن از 1 تا حداکثر 3 ارسال داشته باشند!
2. کاربرانی که ابتدا آواتار مناسب در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آپلود و بعنوان آواتار قرار دهند و سپس ارسال درخواست شارژ رایگان بگذارند.
3. کاربرانی که حداقل یک موضوع یا تاپیک در قسمتهای مربوطه انجمن ایجاد کنند.
4. کاربرانی که امروز عضو نشده باشند چون امکان تقلب و آیدی ساختگی زیاد هست.

با اینحال کاربرانی که دیروز شارژ دریافت کردند و هنوز آواتار انجمن نگذاشتند بهتره اینکار رو انجام دهند که ادمین هم ازشون راضی باشند و بدونیم برای بدست آوردن شارژ مانند بقیه ما زحمت میکشند و یا با آیدی تقلبی نبودند.

توجه:
من تاپیکی با عنوان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایجاد کردم و کاربرانی که همه 4 شرط فوق را دارن میتونن یکبار در اون تاپیک درخواست شارژ رایگان بدن تا کد رو ارسال کنم البته امیدوارم تقلبی مانند ساخت چند اکانت در کار نباشه چون مسلما ادمین خواهد فهمید و حسابها مسدود میشن.

سپاس شده توسط ملودی ، Milad Abbasi
شارژ رایگان همراه اول ارسال     k 1857354114 به  

203060

امروزم فک نکنم شارژ باشه Sad.gif
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦

سپاس شده توسط love_lorn
کد منو بزنین لطفـــا Sad.gif k 1273723690
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦

سپاس شده توسط Milad Abbasi ، love_lorn
سلام دوستان گل
میخواستم بدونم این مسابقه ی همراه اول که سه نفر کدرو میزنن و...
تا چه موقع ای فعاله؟
تا چه تاریخی؟
ﺷﺎﺭﮊ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭل→
ﮐﺪ ﺯﯾﺮ ﺭﺍ ← ↓↓↓
k ‎1‎060908047‎ ‎
ﺑﻪ ﺷﻤﺎﺭﻩ 203060 ← ﭘﯿﺎﻣﮏ ﮐﻨﯿﺪ.

سپاس شده توسط KING
(27-02-2015، 07:48 PM)Milad Abbasi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گل
تا چه موقع ای فعاله؟
تا چه تاریخی؟

معلوم نیس ولی فعلا فعاله
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦

سپاس شده توسط Milad Abbasi ، love_lorn
(27-02-2015، 07:49 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-02-2015، 07:48 PM)Milad Abbasi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گل
تا چه موقع ای فعاله؟
تا چه تاریخی؟

معلوم نیس ولی فعلا فعاله

دمت گرم دوست عزیز
ﺷﺎﺭﮊ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭل→
ﮐﺪ ﺯﯾﺮ ﺭﺍ ← ↓↓↓
k ‎1‎060908047‎ ‎
ﺑﻪ ﺷﻤﺎﺭﻩ 203060 ← ﭘﯿﺎﻣﮏ ﮐﻨﯿﺪ.

سپاس شده توسط KING
ای بابا
بی بی. فاطی. مجی ۰۲۱۲. شبنم خانم دیگه بقیه بچه ها پس کجان
اسی تو کجایی

سپاس شده توسط Shabnam
(27-02-2015، 03:41 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب دوستانی که دیروز شارژ گرفتن توجه کنند. من بعد به این نتیجه رسیدم که باید 4 شرط جایزه رو برای کاربران تازه واردی که منظورم بود بصورت زیر میگذاشتم:
1. کاربرانی که موقع درخواست شارژ در انجمن از 1 تا حداکثر 3 ارسال داشته باشند!
2. کاربرانی که ابتدا آواتار مناسب در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آپلود و بعنوان آواتار قرار دهند و سپس ارسال درخواست شارژ رایگان بگذارند.
3. کاربرانی که حداقل یک موضوع یا تاپیک در قسمتهای مربوطه انجمن ایجاد کنند.
4. کاربرانی که امروز عضو نشده باشند چون امکان تقلب و آیدی ساختگی زیاد هست.

با اینحال کاربرانی که دیروز شارژ دریافت کردند و هنوز آواتار انجمن نگذاشتند بهتره اینکار رو انجام دهند که ادمین هم ازشون راضی باشند و بدونیم برای بدست آوردن شارژ مانند بقیه ما زحمت میکشند و یا با آیدی تقلبی نبودند.

توجه:
من تاپیکی با عنوان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایجاد کردم و کاربرانی که همه 4 شرط فوق را دارن میتونن یکبار در اون تاپیک درخواست شارژ رایگان بدن تا کد رو ارسال کنم البته امیدوارم تقلبی مانند ساخت چند اکانت در کار نباشه چون مسلما ادمین خواهد فهمید و حسابها مسدود میشن.

مرسی بابت شارژ ولی من نمیتونم آواتار تغییر بدم چون با گوشی میام نت

سپاس شده توسط S. STAR
من امروز از همراه اول 11 هزار گرفتم Biggrin.gif