بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 21 رای - 3.24 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول تاپیک شارژ جدید ایرانسل و کد همراه

تاپیک جدید کد شارژ ایرانسل و همراه اول
0212
باز رفتی سراغ حاشیه اینجوری فقط دل کاربرا میسوزه Undecided.gif

سپاس شده توسط MamaliReza7
بچه ها دوستان عزيزانم

همين الان
ozv milioner
رو به 8282 بفرستيد شارژ ميده من الان يكي گرفتم ولي هولكي نشيد..... كه قاطي نكنه با آرامش.. بعد نگيد 0212 بخيل بود.. آرامش.... Heart.gif
\

سپاس شده توسط MeysamBs ، Mohammad72 ، MamaliReza7
شارژ نمیده
یعنی شاید فعلا شارژ نمیده
.
.
لغوش
LAGHV HAFEZP
به 8282
زنگ 3 رو بزن

Exclamation.gif از فردا هر کی هر کد شارژی داشت هر وقت که بود بیاد بذاره چه تست شده چه تست نشده هر کی خواست بزنه ... شارژ گرفتید که هیچی... نگرفتید و پولتون کم شد دیگه نیاید هی آه و ناله کنید که شارژم خورد این ایرانسل فلان و فلان Exclamation.gif

سپاس شده توسط amir.player1 ، MamaliReza7 ، پرسپولیس کبیر
(14-12-2014، 09:27 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212
باز رفتی سراغ حاشیه اینجوری فقط دل کاربرا میسوزه Undecided.gif

بي وفايي بي وفايي دلِ من از غصه داغون شده... من همون عصر فهميدم از 6 تا 6 و 5 دقيقه ميده ولي گير كسي نمياد... Biggrin.gif ولي خوب من 3 تامو گرفتم نوش جونمم شد الانم شد 4 تا همين الان بزنيد البته توجه كنيد

[b]بايد از قبل ثبت نكرده باشيد

يعني الان عضو مليونر بفرستيد بعد شارژو بگيريد اگه عصر فرستاديد الان شايد نده نميدونم اگه لغو كنيد دوباره بفرستيد شايد بده..
[/b]
\

سپاس شده توسط MeysamBs ، MamaliReza7
(14-12-2014، 09:28 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-12-2014، 09:26 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Exclamation.gif از فردا هر کی هر کد شارژی داشت هر وقت که بود بیاد بذاره چه تست شده چه تست نشده هر کی خواست بزنه ... شارژ گرفتید که هیچی... نگرفتید و پولتون کم شد دیگه نیاید هی آه و ناله کنید که شارژم خورد این ایرانسل فلان و فلان  Shy.gif

مرسي اگه اينجور بشه ك حالا شد  Biggrin.gif  هر كسي نزاره كسي كه تا حددودي اطمينان داره نه هر كي از راه رسيد بزاره و بره/.

تو چرا هردفعه یه رنگی تکلیف مارو مشخص کن قبلا که ویژه بودی میگفتی کد برای ویژه ها زودتر ارسال بشه حالا که ویژه نیستی باید کد هم زمان پخش بشه خیلی باحالی Biggrin.gif

(14-12-2014، 09:26 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Exclamation.gif از فردا هر کی هر کد شارژی داشت هر وقت که بود بیاد بذاره چه تست شده چه تست نشده هر کی خواست بزنه ... شارژ گرفتید که هیچی... نگرفتید و پولتون کم شد دیگه نیاید هی آه و ناله کنید که شارژم خورد این ایرانسل فلان و فلان  Shy.gif

داش مجتبی بیخیال بابا خودتوناراحت نکن شما ک وظیفه ای نداری ک برا اینو اون کد تست کنیو بزاریرو سایت ک دوستان استفاده کنن
هرکی هم چیزی گفت به دل نگیر من به شخصه از تو و بقیه تشکر میکنم چه کد باشه چه نباشه,چه کد باشه و درست باشه چه کد باشه و ایرانسل دزدی کنه
همین
ارادتمندتیم
                                                                                       24

سپاس شده توسط MOJTABA ، MamaliReza7
تاپیک جدید با قوانین جدید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تلگرام موبایل روز @dailymobile

سپاس شده توسط reza_ab ، MamaliReza7 ، majidsadeghi