بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 3.23 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول تاپیک رایگان شارژ ایرنسل و همراه

تاپیک شارژ رایگان ایرنسل و همراه اول
(28-07-2015، 12:37 PM)Amir Pax نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان دو تا سوال دارم اولیش بی ربطه به تاپیک معذرت میخوام.اول اینکه کسی بهم زنگ میزنه میگه شماره مورد نظر إشغالة در حالیکه اینطور نیس چیکار باید بکنم؟ دوم اینکه من دیروز این 4444رو فعال کردم و *135*9#رو شماره گیری کردم و جزیره رو غیر فعال کردم اما الان باز واسه مکالمه پول میندازة کسی هس مراحلو کامل تو ضیح بده؟ مچکرم دوستان

سلام

سوال اولو نمیدونم

درمورد 4444
طرح تعرفه باید ثانیه ای باشه
با این کد ببینین طرحتون چیه
# 1*8*7*140*
اگه چیزی بجز ثانیه ای هست، با این کد بذارین رو ثانیه ای
# 4*3*555*

سپاس شده توسط Amir Pax ، robina ، vahid.q
(28-07-2015، 12:37 PM)Amir Pax نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان دو تا سوال دارم اولیش بی ربطه به تاپیک معذرت میخوام.اول اینکه کسی بهم زنگ میزنه میگه شماره مورد نظر إشغالة در حالیکه اینطور نیس چیکار باید بکنم؟ دوم اینکه من دیروز این 4444رو فعال کردم و *135*9#رو شماره گیری کردم و جزیره رو غیر فعال کردم اما الان باز واسه مکالمه پول میندازة کسی هس مراحلو کامل تو ضیح بده؟ مچکرم دوستان

سلام.سوال اول:مواقع شلوغی شبکه پیش میاد یا اینکه شماره ی تماس گیرنده در لیست سیاه شما باشه یا بدون برنامه در تنظیمات گوشی این امکان فعال باشه.سوال دوم:برای استفاده از طرح مکالمه باید طرح پایتون ثانیه ای باشه و جزیره غیرفعال باشه.با اولین تماس درون شبکه فعال میشه و پیامش میاد
عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ
بالاخره پستچی به در میزنه یه روز بده خبر خوب Wink.gif Wink.gif

سپاس شده توسط vahid.q ، Amir Pax ، robina
سلام دوستان میشه بگید این طرح 4444
دقیق چطوریه
مراحلشو بالاخوندم
منظورم اینه چجور طرحیه شارژ میده مهلتشو اینطور چیزا
ممنون میشم.

(28-07-2015، 01:07 PM)robina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقیق چطوریه
مراحلشو بالاخوندم
منظورم اینه چجور طرحیه شارژ میده مهلتشو  اینطور چیزا
ممنون میشم.

سلام

# 4444*
شماره بگیرین

بسته ب استفاده از خطتون بهتون مکالمه میده

قیمت و مقدار هر خط متفاوته

اعتبارش تا اخر همین ماهه

برای استفاده ازش نباید سرویس جزیره یا طرح تعرفه ای فعال باشه
بعد از فعالسازی باید حتما به یه خط ایرانسلی برای چن ثانیه زنگ بزنین و بعد قط کنین تا فعال بشه

برای استعلام مانده مکالمه هم کد # 8*141*
مـا گذشتیم و گذشت آنچه تو با مـا کردی...
تــــو بمــان و دگــران.. وای بحـال دگــــران...

تو_ي_سايت ديدم اين 737957امروزبه 5هزارنفرميداده ولي كسي اينجاباخبرنبوده يعني واقعأ؟
SKYLOVE  STAR  IN  WORLD*

سپاس شده توسط عاشق ایران ، vahid.q
(28-07-2015، 01:11 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-07-2015، 01:07 PM)robina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقیق چطوریه
مراحلشو بالاخوندم
منظورم اینه چجور طرحیه شارژ میده مهلتشو  اینطور چیزا
ممنون میشم.

سلام

# 4444*
شماره بگیرین

بسته ب استفاده از خطتون بهتون مکالمه میده

قیمت و مقدار هر خط متفاوته

اعتبارش تا اخر همین ماهه

برای استفاده ازش نباید سرویس جزیره یا طرح تعرفه ای فعال باشه
بعد از فعالسازی باید حتما به یه خط ایرانسلی برای چن ثانیه زنگ بزنین و بعد قط کنین تا فعال بشه

برای استعلام مانده مکالمه هم کد # 8*141*

یعنی پس یک ماهه نیست فقط تا آخر مرداد ماه هستش
بعد اینکه یه چندثانیه زنگ بزنم فعال بشه
بعد چجوری مکالمه میده
میشه چند ثانیه رو مثلا یک ساعت بزنگم ؟

تو این تاپیک ادمین گفته بود با پرداخت 10 تومن یک میلیون همینطوریه؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روبینا ادمین نمیدونست. مال خودش 10تومنی بود فکرد کلا اینجوره...
مال هر خط فرق داره

سپاس شده توسط robina ، vahid.q
(28-07-2015، 01:13 PM)Shervin Skylove نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو_ي_سايت ديدم اين 737957امروزبه 5هزارنفرميداده ولي كسي اينجاباخبرنبوده يعني واقعأ؟

همه میدونن این شارژای محدود بجز 28 مسابقه اپسان پیام انبوه میشه به بعضی خطوط خوب شاید به کاربرای اینجا اون موقع که فعال شده پیام انبوه نفرستاده. بعنوان مثال برای خودم هم صبح حدود ساعت 9 پیام اومد از 737230 شارژ برای 5 هزار نفر اول و یک ساعت بعد که 1 رو ارسال کردم مسابقات جشنواره رو بجا شارژ فرستاده بود بعنوان مثال ستاره ها با ارسال 20 و ...

(28-07-2015، 01:15 PM)robina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی پس یک ماهه نیست فقط تا آخر مرداد ماه هستش
بعد اینکه یه چندثانیه زنگ بزنم فعال بشه
بعد چجوری مکالمه میده
میشه چند ثانیه رو مثلا یک ساعت بزنگم ؟

تو این تاپیک ادمین گفته بود با پرداخت 10 تومن یک میلیون همینطوریه؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر خطی فرق میکنه
شما # 1*4444* بگیرین ببینین پیشنهاد شما چقده

اولش باید حتما چن ثانیه تماس داشته باشین و قط کنین تا اس فعال شدنش بیاد
وگرنه از موجودی اصلی کم میکنه
مـا گذشتیم و گذشت آنچه تو با مـا کردی...
تــــو بمــان و دگــران.. وای بحـال دگــــران...

سپاس شده توسط robina ، vahid.q
بله حرف شماصحيح امامدتيه واقعاازنظرمن كاربراكم لطف شدن نسبت به بقيه يعني شارج خودشون روكه گرفتن ديگه د_برو_كه رفتيم وخبري ازش منتشرنميكنن حداقل به پاس اون همه شارجي كه ازاينجاگرفتن حداقل ي خبري به بقيه بدن جاي دوري نميره!!
SKYLOVE  STAR  IN  WORLD*

سپاس شده توسط sepideh ، vahid.q ، BlackBerry ، zeynab