بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 37 رای - 3.27 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اولی ایرانسلی تاپیک رایگان شارژ و ها برای همراه

تاپیک شارژ رایگان برای همراه اولی ها و ایرانسلی ها
قبلام گفتم هر سه چهار روز یک بار بسته جدید میده بدبخت بخواد هرروز بسته جدید بده که فقیر میشه هر چند روز بسته میده سیصد چهار صدی من امروز بسته بیست پنجمشو گرفتم

(13-03-2015، 04:44 PM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قبلام گفتم هر سه چهار روز یک بار بسته جدید میده بدبخت بخواد هرروز بسته جدید بده که فقیر میشه هر چند روز بسته میده سیصد چهار صدی من امروز بسته بیست پنجمشو گرفتم

خوب من امروز ثبت نام کردم فقط یک بسته برام اومده یعنی بسته های قبلیو من نمیتونم استفاده کنم؟
...

(13-03-2015، 04:44 PM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیییییییی؟ اینا فقیر بشن .هه عمرا بابا پسرخالم کارمند ایرانسله میگفت عید 93 ایرانسل فقط تو 15 روز قبل و بعدش 56 میلیارد سود کرده.خیالت راحت اینا فقیر بشو نیستن Wink.gif
کم حجم ترين کتاب جهان منتشر شد!
افتخارات پرسپوليس
اين کتاب فقط جلد دارد.. خخخخخخخخخخخخخخ

Highslide JS

سپاس شده توسط farhad4444
خوب دوستان یکی که شارژاش زیادی کرده بیاد مسابقه شکستم بده شرکت کنه چند ماهه فعال هست و اگه شکستش بدن 250 شارژ 10 هزار تومنی به برنده ها میده و قبلا به اینصورت بود که که باید یک کشور گمنام رو در نظر گرفت که نتونه حدس بزنه من دو ماه پیشا یبار عضو شدم و دو سوالم پرسید جواب دادم ولی دیگه لغو کردم بعنوان مثال قبلا میپرسید کشور مورد نظر در کدوم قاره هست و سوال بعدیش این بود ایا به دریاهای ازاد راه داره و ... الان از باشگاه های فوتبال اروپا سوال میپرسه و 250 کاربری که بتواند باشگاهی را انتخاب کند که برنامه توانایی حدس زدن آن را نداشته باشد، شارژ 10هزار تومانی برنده خواهد شد. عضویت با ارسال 1 به شماره 737110 Biggrin.gif

سپاس شده توسط ho_ostad
(13-03-2015، 05:19 PM)mohammad1115 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mohammad1115اقا اسماعیل من از شبی که شما اینجا معرفی کردی ..پولسازو نصب کردم(فک کنم 4 شب شده)
چرا بسته ی تبلیغاتی جدید نمیده؟!!!
میزم دریافت بسته های جدید...ولی میگه موجود نیست
شما نمیگی من امروز بسته جدید گرفتم!! Huh.gif

اره داداش اسماعیل قضیه منم همینطوره چهار پنج روزی نصب کردم اما بسته جدیدی واسم نیومده لطفا راهنمایی کنید مرسییییییییییی
سلام

(13-03-2015، 05:59 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چندتا سوال میپرسه ساحل جون؟

البته ارزش شرکت کردن نداره چون تعداد سوالات مشخص نیست و با اینکه از 18 اسفند تا 17 فروردین مهلت داره، نوشته تنها به 250 نفر اولی که موفق به شکست برنامه شوند جایزه تعلق میگیرد. و فکر نکنم بشه شکستش داد چون سوالاتش خیلی حرفه ای هست Biggrin.gif
سلام
چقدر اهل فوتبالی؟
فکر میکنی میتونی شکستم بدی؟
یکی از باشگاه های سری آ ایتالیا، لیگ برتر انگلیس یا لالیگای اسپانیا رو انتخاب کن و به سوالاتم جواب بده. اگر نتونستم درست حدس بزنم شارژ10هزارتومانی برنده میشی. حتی اگر درست حدس زدم هم تو قرعه کشی جایزه یک عدد گوشی HTC One Dual SIM-16GB شرکت داده میشی.
1- باشگاهی که انتخاب کردی در چه سالی تاسیس شده است؟
1)قبل از 1900 میلادی
2)بین 1900 تا 2000 میلادی
3) بعد از سال 2000 میلادی

کاربر بعد از پاسخ به همه سؤالات، یک پیام دریافت می‌کند که در آن کشور مورد نظر وی حدس زده میشود.
باشگاهی که انتخاب کرده بودی اینه: اینتر میلان
درست حدس زدم؟ اگر درست حدس نزدم اسم باشگاه مورد نظرت که انتخاب کرده بودی رو بفرست.
اگر میخوای یکبار دیگه امتحان کنی R رو بفرست.

(13-03-2015، 08:31 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان موافقید یه تایپیک بزنیم واسه بحث های دیگه ازجمله صمیمت(یعنی یادمون نره همو) وخیلی چیزا دیگه Biggrin.gif

Undecided.gif والا خیلی از کاربران اصلا کار با یه انجمن رو بلد نیستن دوستان عزیز چرا چسپیدید به این تاپیک الان که شارژ نیست از بخش های دیگه دیدن کنید برای بحث عمومی به تاپیک زیر برید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینقدر که من به شما گفتم تا حالا Confused
تلگرام موبایل روز @dailymobile

سپاس شده توسط S. STAR ، ho_ostad
اینجا هم ادامه نده بیا اینجا:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط shahramm
(13-03-2015، 01:53 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا نیما من برای خودم نمیخواستم برای یکی از اشناها زدم فعال شد و پیام داد به اندازه 2 برابر قبض قبلی اعتبار داخل شبکه تا پایان اسفند به شما تعلق گرفت ولی نمیدونم چه کدی رو باید بزنن که اعتبار داخل شبکه باقیمانده رو چک کنن  Sad.gif

برای خطای همراه اول دائم اگه 931201,931222 رو به 990009 بفرستین هزینه کارکردتون رو تا 22 اسفند میده. بعد فرداش 931201,931223رو بفرستین تا هزینه مکالمه تا 23 اسفند رو بده اگه تغییر کرده بود بدونید که رایگان مکالمه نکردین

سپاس شده توسط S. STAR
(13-03-2015، 09:03 PM)ho_ostad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-03-2015، 01:53 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا نیما من برای خودم نمیخواستم برای یکی از اشناها زدم فعال شد و پیام داد به اندازه 2 برابر قبض قبلی اعتبار داخل شبکه تا پایان اسفند به شما تعلق گرفت ولی نمیدونم چه کدی رو باید بزنن که اعتبار داخل شبکه باقیمانده رو چک کنن  Sad.gif

برای خطای همراه اول دائم اگه 931201,931222 رو به 990009 بفرستین هزینه کارکردتون رو تا 22 اسفند میده. بعد فرداش 931201,931223رو بفرستین تا هزینه مکالمه تا 23 اسفند رو بده اگه تغییر کرده بود بدونید که رایگان مکالمه نکردین

ممنون البته دیگه فایده نداره همون کد ستاره 111 ستاره 3320 مربع هم زدم کارکرد رو گفت و باید به اندازه همون 20 روز گذشته مکالمه غیررایگان انجام میدادن تا بلکه دو برابر مکالمه رایگان 7 روزه تا اخر ماه تعلق میگرفت  Biggrin.gif

سپاس شده توسط ho_ostad