بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 26 رای - 3.62 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول تاپیک رایگان شارژ ایرانسل و مسابقات همراه

تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
بچها کمک میکنید من اصلا آهنگ پیشواز دوست ندارم نمیدونم این85850 ی مدته واسم پیلم میده
مشترک گرامی عضویت شما در سرویس پیام پیشواز رایگان هفتگی در تاریخ فلان ثبت گردید ازم ی مبلغی هم کم میکنه انگار ولی زنگ میزنم آهنگ پیشوازیم ندارم هیچیم واس لغوش نگفته چکارکنم Sad.gif

mliga 3 هزار نفر اول بذارین بخودم برسه هیچی نزدم

شارژ نداریم امروز؟ Huh.gif

ozv mliga یکی تست کنه یکیشو زدم گفت کد درخواستی موجود نیست   Sad.gif

سپاس شده توسط Sajad_N ، Fa Ti
ساری جون من نمی دونم وگرنه بت کمک میکردم اجی Sad.gif
ساحل انی که نوشتی چی هست؟
اونی که برات کف میکنه.........دلستره نه من!!! اینو من پشته یه کامیون خواندم کلی خندیدم  Biggrin.gif
دوستان کسی قبض 5000تومنی ایرانسل داره من خریدارم...هرکی دازه پ خ بده Biggrin.gif

سپاس شده توسط ساری جون
ارسال 1 به 84905
اینکه تموم شد شارژاش

سلام من تست کردم نداد
خدایا همه ی بیماران  سرطانی رو شفابده Angel

(04-05-2015، 05:10 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ozv mliga و ozv nbard یکی تست کنه یکیشو زدم گفت کد درخواستی موجود نیست   Sad.gif

نمیده

سپاس شده توسط ghasem68
خانم ساحل واسه من نبرد ک اصلا تبریک نگفت اونم واسه من گفت کد درخواست موجود نیس
Where love is God is also

(04-05-2015، 05:10 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ozv mliga و ozv nbard یکی تست کنه یکیشو زدم گفت کد درخواستی موجود نیست   Sad.gif

ممنون که تست کردی 
ساحل نبرد اصلا شارژ نداره ملی گا هم شارژ نمیده لینک بازی میده Sad.gif
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.