بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 26 رای - 3.62 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول تاپیک رایگان شارژ ایرانسل و مسابقات همراه

تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
سلام.من دوروزه به خاطر اینکه ساعت ۵ سرکارهستم به شارژها نمی رسم.کسی میدون شرایط عضویت ویژه چیه و چطور میتوان از شارژها مطلع شد.

الان نمیذارن شارژ یا صبح بذارن یک ساعت بدی میذارن آدم وقتشو بیکار نیست بذاره بخاطر یک شارژ اونم شارژ بهت نرسه اگر نامحدود باشه خوبه نه اینکه مسابقش به10دقیقه تموم بشه این چه کاریه اینجوری که باید شارژ حروم کنیم تا گرفتنش من که امروز1500به ایرانسل بخشیدم
100هزار تومان شارژ ایرانسل بصورت خط به خط 90هزارتومان هرکی خاص بیاد خصوصی

(05-05-2015، 12:01 AM)amir reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان نمیذارن شارژ  یا صبح بذارن یک ساعت بدی میذارن آدم وقتشو بیکار نیست بذاره بخاطر یک شارژ اونم شارژ بهت نرسه اگر نامحدود باشه خوبه نه اینکه مسابقش به10دقیقه تموم بشه این چه کاریه اینجوری که باید شارژ حروم کنیم تا گرفتنش من که امروز1500به ایرانسل بخشیدم

خو نزن...وقتتم نزار برا اینایی که محدودن...کسی مجبورت نکرده که! Dodgy.gif
اونی که برات کف میکنه.........دلستره نه من!!! اینو من پشته یه کامیون خواندم کلی خندیدم  Biggrin.gif
دوستان کسی قبض 5000تومنی ایرانسل داره من خریدارم...هرکی دازه پ خ بده Biggrin.gif

سپاس شده توسط imantf
اتفاقا اینجور بهتره فک کنم از این به بعد هر روز شارژ محمود باش برای ایرانسلم خوبه اگه هر روزم بده میشه ماهی دویست میلیون نه مث قبل که فقط یه مسابقه میذاشت خدا کنه هر روز شارژ بزاره

هفته یک بار باشه ولی حداقل نامحدود باشه و بتونیم با خیال راحت شارژ بگیریم اینجوری نامردیه یک نفر بگیری یک نفر نگیری منکه بخدا از صبح تا همین الان تو اینجا آلاین بودم بیشتر وقتاشو این نامردیه که به من نرسید

(05-05-2015، 12:28 AM)amir reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هفته یک بار باشه ولی حداقل نامحدود باشه و بتونیم با خیال راحت شارژ بگیریم اینجوری نامردیه یک نفر بگیری یک نفر نگیری منکه بخدا از صبح تا همین الان تو اینجا آلاین بودم بیشتر وقتاشو این نامردیه که به من نرسید

من روزایی اول که اومده بودم اینجا اصلا خوشم نمیومد شارژایی هزار نفر اول اینارو بگیرم بعد یا خودم گفتم همه میگیرن من چرا نگیرم. داداش یه خورده تلاش کن به حرف بچه ها گوش بده ابتکار عمل داشته باش چندبار عضو شو راهش بیاید دستت آنوقت راحت میتونی بگیری 

سلام بچه ها شارژ ايرانسل يا همراه اول چي داريم ؟؟؟
لطفا جواب بدين Undecided.gif Angry.gif Confused

(05-05-2015، 12:39 AM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2015، 12:28 AM)amir reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من روزایی اول که اومده بودم اینجا اصلا خوشم نمیومد شارژایی هزار نفر اول اینارو بگیرم بعد یا خودم گفتم همه میگیرن من چرا نگیرم. داداش یه خورده تلاش کن به حرف بچه ها گوش بده ابتکار عمل داشته باش چندبار عضو شو راهش بیاید دستت آنوقت راحت میتونی بگیری 

سلام بچه ها شارژ ايرانسل يا همراه اول چي داريم ؟؟؟

لطفا جواب بدين Undecided.gif  Angry.gif  Confused 

تا وقتی خواسته باشی گوش کنی و روش درستشو یاد بگیری باید هی ارسال کنی تند تند ازت120کم کنه وقتی میفهمی که شارژت قشنگ تموم بشه بعد وقتی که راه کارش بدستت میاد و میای خط دیگه میزنی میگه در خواست شما موجود نیست یعنی تمام شده شارژ واقعأ خنده داره

سپاس شده توسط persia
داداش به حرف بچه ها گوش کن به موقع عضو شو کارایی که میگن کن شارژ میگیری من خودم بعد شیش عضو شدم فقط شارژ از دست دادم بلاخره اینجا بچه ها هستن خوبیش آینه بچه هایی فیس جاهایی دیگه بهشون نمیرسه