بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 25 رای - 3.36 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در اول تاپیک ایرانسل و مسابقات مورد صحبت همراه

تاپیک صحبت در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
سلام بازی دیشب رو بارسا برد
اونایی که برد بارسا رو گفتن باید ت ۱۰۰۰ رو بفرستن بعدش یه کد میده بهتون که تکراری هست بعدش یه پیام میاد واستون که بازی درست حدس زدی ت ۱۰۰۰ رو بفرست بعد که فرستادی کد درست رو بهت میده البته من اینجوی گرفتم

سپاس شده توسط man
(11-12-2014، 12:07 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اونایی که برد بارسا رو گفتن باید ت ۱۰۰۰ رو بفرستن بعدش یه کد میده بهتون که تکراری هست بعدش یه پیام میاد واستون که بازی درست حدس زدی ت ۱۰۰۰ رو بفرست بعد که فرستادی کد درست رو بهت میده البته من اینجوی گرفتم

ايرانسل؟
\

(11-12-2014، 12:07 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نداد فک کنم باید صبر کنیم خودش بده Sad.gif

سپاس شده توسط man
(11-12-2014، 12:08 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-12-2014، 12:07 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ايرانسل؟

نه همراه اول Biggrin.gif
بعضی حرفا گفتنیه بعضیاشم نگفتنی
گفتنیارو که اینجا گفتم نگفتنیارو .. بی خیال

سپاس شده توسط 0212
سلام بر همگی...وقتتون بخیر Heart.gif

سپاس شده توسط man ، mohammad.ba
ایرانسل شارژمو خورد Sad.gif

سپاس شده توسط man
شارژ، اعتبار، دوست، خوشمزس Sad.gif

سپاس شده توسط man
(11-12-2014، 12:13 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جرصقیل..... Biggrin.gif خوبی
(11-12-2014، 12:13 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانسل شارژمو خورد Sad.gif

یک چیز تکراری گفتی..... Biggrin.gif اگه نخوره باید بشکی عزیزBiggrin.gif اعتبار نمیده..شارژم تمام...تلخه نخور
بعضی حرفا گفتنیه بعضیاشم نگفتنی
گفتنیارو که اینجا گفتم نگفتنیارو .. بی خیال

(11-12-2014، 12:17 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-12-2014، 12:13 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جرصقیل..... Biggrin.gif خوبی
Biggrin.gif ...مرسی تو چطوری؟

سپاس شده توسط mohammad.ba
نسخه کامل شعر دیشب:
خوشا روزای پر شارژ تابستون
که هر شب دو سه تا شارژ بود هزاری
دو ماهیست نیست شارژی که بگیریم
یه کد میده میگه هست تکراری
یه وقتایی میگه در دسترس نیست
یه وقتایی میگه مهلت تمومه
دقیقا وقتی شارژ میاد که آدم
همون لحظه تو نت نیست و حمومه
یه شب پازل ؛ یه شب دانستنیها
یه روز روز دهم ؛ کفش طلایی
فقط شارژ میخوری و شارژ نمیدی
چه شیطون شدی تو چقدر بلایی
به عشق شارژ هی سیمکارت خریدیم
خریدیم و ولی شارژی ندیدیم
اصلا کار خوبی با ما نکردی
شاید روزی یه جا به هم رسیدیم
همه شهر عاصین از دست من

سپاس شده توسط Day Mobile ، 0212 ، man ، Shabnam ، creatpol ، saman1370 ، amir.player1