بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 25 رای - 3.36 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در اول تاپیک ایرانسل و مسابقات مورد صحبت همراه

تاپیک صحبت در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
مجی جون بزن منم محروم کن.. خیلی باکلاسه لامصب ^_^ ^_^
بي اف پولدار نميخوام... وزير دربار نميخوام... 
من ميخوام هر روز كد باشه!!... شارژ تو سيمكارتم زياد باشه!
Tongue.gif

سپاس شده توسط MOJTABA
همراه اول هم داره بازی در میاره که
کد تکراری داد
Undecided.gif
زنگ 3 رو بزن

(11-12-2014، 02:44 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد تکراری داد
Undecided.gif
به من که کدهم نداد Sad.gif

(11-12-2014، 02:44 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد تکراری داد
Undecided.gif

مگه شارژ میده؟
اگه قراره فردا من فرتی بمیرم
باید خنگ باشم دنیا رو جدی بگیرم

(11-12-2014، 02:30 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Exclamation مسعود ده نمکی به دلیل گوش نکردن و پاک نکردن پست و آفلاین شدن هم اخطار گرفت هم به مدت 5 روز محروم شد  Exclamation

ااااا مجتبی چرا اینکارو کردی؟حالا بیچاره یه بار اینو گفت..چرا بقیه هر چی دلشون بخواد میگن کاری باهاشون ندارید..به خودم چندبار بابت استقلال بی احترامی شده تو انجمن ولی یکی نشد بهشون تذکر بده..واسه همینم من چندماه نبودم....

سپاس شده توسط man
(11-12-2014، 03:29 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-12-2014، 02:30 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Exclamation مسعود ده نمکی به دلیل گوش نکردن و پاک نکردن پست و آفلاین شدن هم اخطار گرفت هم به مدت 5 روز محروم شد  Exclamation

ااااا مجتبی چرا اینکارو کردی؟حالا بیچاره یه بار اینو گفت..چرا بقیه هر چی دلشون بخواد میگن کاری باهاشون ندارید..به خودم چندبار بابت استقلال بی احترامی شده تو انجمن ولی یکی نشد بهشون تذکر بده..واسه همینم من چندماه نبودم....

دلیلش کاملا مشخص بود بی احترامی کردن به یه تیم و طرفداراش...داشت بین کاربرا دعوا راه مینداخت نبودید ببینید...بهش هم پیام خصوصی دادم هم اینجا گفتم بجایی اینکه پاکش کنه آفلاین شد ...شما هم اگه کسی بهتون بی احترامی کرد به ادمین یا من بگید همین برخورد باهاش میکنم...

سپاس شده توسط reza_ab ، sky ، amir.player1
اعصاب داغونه خودتونو خورد نکنید
شارژ بوده یا نه ؟ Biggrin.gif

سپاس شده توسط sky
(11-12-2014، 03:41 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-12-2014، 03:29 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلیلش کاملا مشخص بود بی احترامی کردن به یه تیم و طرفداراش...داشت بین کاربرا دعوا راه مینداخت نبودید ببینید...بهش هم پیام خصوصی دادم هم اینجا گفتم بجایی اینکه پاکش کنه آفلاین شد ...شما هم اگه کسی بهتون بی احترامی کرد به ادمین یا من بگید همین برخورد باهاش میکنم...

بی احترامیا شد...چون واقعا هرکسی به خودش اجازه میده تابه دیگران بی احترامی کنه..امااگه کسی به خودش بی احترامی کنه دیگه میشه گناه کبیره...من نمیگم کارش درست بود..هیجوقتم عادت ندارم واسه چندتاتیم که اونا پولشو میگیرن به دیگران بی احترامی کنم..اما بهتره همه رو ببینید..نه فقط چون یه استقلالی این حرفوزده بود برخورد شه...

سپاس شده توسط reza_ab
آقا مجتبی من قصد بی احترامی نداشتم..هم شما هم ادمین..کلا تموم بچه های انجمن واسه من محترمن...ولی متاسفانه چندین بار بدجور ناراحت شدم تو انجمن...بی ادبیایی شد که هیچوقتم نمیگم کی بوده وچی گفته..چون شخصیتمو واسه چند تیم زیرسوال نمیبرن..خودمو اطرافیانم ارزشمون بیشتراز این تیماست که بعضیا خودشونو میکشن واسشونو به خودشون اجازه بی حرمتی میدن...بازم شرمنده..این حرفاتودلم مونده بود باید میگفتم..ببخشید

سپاس شده توسط reza_ab
شارژ، اعتبار، دوست، خوشمزس Biggrin.gif

سپاس شده توسط amir.player1