بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 25 رای - 3.36 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در اول تاپیک ایرانسل و مسابقات مورد صحبت همراه

تاپیک صحبت در مورد مسابقات همراه اول و ایرانسل
ادمین با من قهری بروز نمیدی... Undecided.gif
خــــــــدافـــــــــــــظ heart
                 GooD ByE heart

سپاس شده توسط albert
(06-12-2014، 11:15 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 11:00 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mojtaba  
سفارش بده وقت کنم میسازم متری کار میکنم  Biggrin.gif
برا من متری چند حساب میکنی؟ من جای پول شارژ ایرانسل میدم  Biggrin.gif

متری 35 یا 40 تومنه من نصف برات میزنم 30 ت میزنم خوبه ؟
هرچند خرجش شاید 30ت هم بیشتر شه چون قطعه و برش متراژ پایین نمیصرفه باید تعداد بالا کارکنی بعد بدی برش بدن بصرفه  Tongue.gif

سپاس شده توسط MOJTABA ، albert
(06-12-2014، 11:19 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین با من قهری به روز نمیدی... Undecided.gif

به روز Biggrin.gif
بهروز Exclamation.gif
بی غم اعتبار ندارم جبران کنم Sad.gif

سپاس شده توسط albert
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 چقدر گرون بذار دلی حقوقم بده میام سفارش میدم بهت Tongue.gif Biggrin.gif Tongue.gif

سپاس شده توسط کوروش هخامنش ، albert
(06-12-2014، 11:23 PM)baran89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-12-2014، 11:19 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین با من قهری به روز نمیدی... Undecided.gif

به روز Biggrin.gif
بهروز Exclamation.gif
بی غم اعتبار ندارم جبران کنم Sad.gif

کسی جبران نخواست باران جان...
منظورم بروز بود... Biggrin.gif
                 GooD ByE heart

سپاس شده توسط baran89 ، albert
مجتبی بیا من واست میزنم 10 تومن Biggrin.gif
کاسبیشو کساد کنیم Dodgy.gif
بجای led واست مهتابی میذارم از اون سر شهرتونم اسمت بدرخشه Biggrin.gif Tongue.gif

سپاس شده توسط BiGHAM ، MOJTABA ، albert
(06-12-2014، 11:24 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 چقدر گرون بذار دلی حقوقم بده میام سفارش میدم بهت Tongue.gif Biggrin.gif Tongue.gif

داداش گرونه دیگه  Biggrin.gif Biggrin.gif حدود 75تا ال ای دی خورده پشتشو ندیدی چقد شلوغه لحیم کاریش هم یکم طول میکشه ،ال ای دی هاش دونه ای 70تومن
خود ورقش که جنسش پلکسی هست با برش میشه 10تومن 
یه منبع تغذیه هم بگیری اونم حدودی 10تومن 
با مقاومت و وقتی که برا لحیم میذاری 30تومن هیچ سودی نداره رایگانه فقط پول جنسشه  Biggrin.gif

سپاس شده توسط BiGHAM ، MOJTABA ، albert
(06-12-2014، 11:27 PM)baran89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجتبی بیا من واست میزنم 10 تومن  Biggrin.gif
کاسبیشو کساد کنیم Dodgy.gif
بجای led واست مهتابی میذارم از اون سر شهرتونم اسمت بدرخشه Biggrin.gif  Tongue.gif

هنرمو زیر سوال نبر عضو جدید  Biggrin.gif همه میدونن من چقد شلوغم حتی از 0212 شلوغ ترم میام ال ای دی بارونت میکنمآ  Biggrin.gif

سپاس شده توسط albert
آخ آخ Dodgy.gif
اسم اونو نیار Dodgy.gif Angry.gif
مجتبی 30 تومن کمه
50 تومن بده
اصلا میدونی led چندهههه مجتبیییییی Undecided.gif

سپاس شده توسط albert
شب بخیر دوستان... Dodgy.gif Sleepy.gif
                 GooD ByE heart

سپاس شده توسط بی بی ، albert