بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 32 رای - 3.44 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول تاپیک ایرانسل و مسابقات همراه

تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شناسه دارین بذارید حودم شارژ رو میذارم لطفأ پیام خصوصی اینقدر سوال نپرسید شناه فقط 5تومانی
100هزار تومان شارژ ایرانسل بصورت خط به خط 90هزارتومان هرکی خاص بیاد خصوصی

Artan
زنگ. و تیتر
کد تخفیف میده
و خدایی ک در این نزدیکیست...

(28-05-2015، 06:07 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Artan
زنگ. و تیتر
کد تخفیف میده

النا خانوم م زنگ نمیده
سوال میپرسه؟؟؟؟
پرواز کن ک در اوج بمانی...
اینجا خیلی ها پرواز نکرده از اوجشان می گویند!!!؟؟؟؟

همه درگیر کدای سه تایی ان ,امروز تستر نداشتیم تست کنه

(28-05-2015، 06:09 PM)artan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-05-2015، 06:07 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Artan
زنگ. و تیتر
کد تخفیف میده

النا خانوم م زنگ نمیده
سوال میپرسه؟؟؟؟

جفتش داره میده
من از جقتش گرفتم همین الان

دوستان بلخره اگ کد کسیو بزنی میشه کد بقیه رو هم بزنی یا نه؟؟؟؟؟؟؟
ما رو دو ب شک کردین!!!!!!

اقاجان همه تو امضاشون تبلیغ گذاشتن منم گذاشتم .درضمن کدوم تاپیک رفتم گفتم یا تبلیغ کردم؟برادر جان تاپیک مرتبط ب خودش فقط ی بار گفتم کد منو بزنید
شما اونطور فکرمیکنی من هردقیقه نمیگم امضام گذاشتم..اینم بگم من محروم بشم بی شارز میمونی Biggrin.gif Biggrin.gif
Biggrin.gif

(28-05-2015، 06:12 PM)FaHiMeH نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه درگیر کدای سه تایی ان ,امروز تستر نداشتیم تست کنه

اخه مسابقاتی که با تست شارژ میدن 5 شنبه جمعه شارژ ندارن از طرفی دیروز خود ایرانسل با عنوان جایزه کد عددی madr رو به یکی از خطوط ارسال کرده بود درنتیجه هنوز حتی مسابقاتی که با تست شارژ داشتنش معلوم میشه به یک سری خطوط هم پیامک انبوه میدن Biggrin.gif

سپاس شده توسط sanaz ، FaHiMeH ، newman ، amir mohammad ، reflexive ، angel91 ، ho_ostad
از دوستان گلم یه خواهشی دارم:
1- برای خرید و فروش کدها شناسه ها به تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مراجعه کنید
2-برای قرار دادن کدهای سه نفری یا در امضاتون قرار بدید یا از تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استفاده کنید.
در غیر اینصورت پستتون حذف میشه
لطفا رعایت کنید تا انجمنی بدون اسپم و اسپمر داشته باشیم.
تعویض پین پنجی همراه اول با پین ایرانسل شما

سپاس شده توسط S. STAR ، ar236cha ، newman ، Farah ، amir mohammad ، angel91
(28-05-2015، 06:24 PM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان گلم یه خواهشی دارم:
1- برای خرید و فروش کدها شناسه ها به تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مراجعه کنید
2-برای قرار دادن کدهای سه نفری یا در امضاتون قرار بدید یا از تاپیک   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استفاده کنید.
در غیر اینصورت پستتون حذف میشه
لطفا رعایت کنید تا انجمنی بدون اسپم و اسپمر داشته باشیم.

ایول ایول....
حرفات منقلبم کرد...... Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif