بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 32 رای - 3.44 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول تاپیک ایرانسل و مسابقات همراه

تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
بچه ها دیروز مگه همراه اول هم شارژ میداده Huh.gif
ممنون میشم اگه جواب بدید
                                            خسته م ......
                                                خسته
Undecided.gif

بازی کلمه سازی بود برای کسانی که قبلا نگرفتند
عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ
بالاخره پستچی به در میزنه یه روز بده خبر خوب Wink.gif Wink.gif

سپاس شده توسط S. STAR
(31-05-2015، 09:17 AM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سامانه 205025 همراه اول هم غیرفعال شده...

نههههههههه!!!
Angry.gif مطمئنی شما؟؟؟
                                            خسته م ......
                                                خسته
Undecided.gif

(31-05-2015، 11:10 AM)majidsadeghi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها دیروز مگه همراه اول هم شارژ میداده Huh.gif
ممنون میشم اگه جواب بدید

به کسایی که قبلا نگرفته بودند میداد
شارژ ایرانسل رو با 20 درصد تخفیف خط به خط می کنم اگه خریدارید پی ام بدید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید  

سپاس شده توسط majidsadeghi
دوستان زنگ مدرسه و تیتر هنوز فعالن؟

(31-05-2015، 11:14 AM)Mehdi_22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با اینکه قبلا نگرفته بودم ولی تازه امروز وقت شد عضو بشم ولی حرفی از شارژ نزد Sad.gif

(31-05-2015، 11:14 AM)majidsadeghi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 09:17 AM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نههههههههه!!!
Angry.gif مطمئنی شما؟؟؟
صبح قطع بود الان گویا وصل شده یکی ازدوستان اطلاع دادن

سپاس شده توسط majidsadeghi
(31-05-2015، 11:26 AM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 11:14 AM)Mehdi_22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با اینکه قبلا نگرفته بودم ولی تازه امروز وقت شد عضو بشم ولی حرفی از شارژ نزد  Sad.gif

نمیده بازی کلمات با سال تجویل..به من هیچ کدوم نداد شارژکم کرد

سپاس شده توسط S. STAR
ممنون آقای ام اس دی عزیز بله منم حرفی از شارژ نزد فهمیدم امروز شارژ نداره

سپاس شده توسط Man$ouR
(31-05-2015، 11:27 AM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 11:14 AM)majidsadeghi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نههههههههه!!!
Angry.gif مطمئنی شما؟؟؟
صبح قطع بود الان گویا وصل شده یکی ازدوستان اطلاع دادن

خوبببببب!!!
خدارو شکر...
کم مونده بود تنها روزنه امیدمون از شارژای همراه اول هم از بین بره!!! Biggrin.gif
                                            خسته م ......
                                                خسته
Undecided.gif