بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 32 رای - 3.44 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول تاپیک ایرانسل و مسابقات همراه

تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
عزیزان جواب این چی میشود؟

آیا می توان با سیم ایرانسل روزنامه بخوانیم.؟
1 از طریق ارسال 1 به 8494
2 از طریق دسترسی به اینترنت و صفحات روزنامه

سلام دوستان من بعد شیش هم عضو شدم راحت داد فقط بعد عضویت ۱۰ دقیقه صبر کنین بعد واس گرفتن شارژ اقدام کنین موفق باشید

آره امروز هر دو رو قبل 6 عضو شدم که سریع داد اما دیروز هر 3 رو بعد 6 عضویدم و تنها موفق به دریافت یکشون شدم
فک کنم یکی از راهکارهای گرفتن شارژ عضو شدن قبل 6 باشه

(31-05-2015، 08:20 PM)armin22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظرم اونایی که قبل شش عضو نشدن بهشون نده دوتا سیم کارت ساعت شش ونیم عضو شدم الان زدم گفت عضونشدی ولی دوتا قبل شش عضو شدم راحت داد
دیروزم دقیقا همینجور شد هرچی بعد شش عضو شدم بهم نداد اصلا
کسی هم بوده بعد شش عضو شده باشه وبهش گفته باشه عضو نشدی ولی بالاخره گرفته باشه؟؟؟

من دیشب ساعت یازده و نیم عضو شدم
یه ربع بعدشم شارژو گرفتم

(31-05-2015، 08:21 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیزان جواب این چی میشود؟

آیا می توان با سیم ایرانسل روزنامه بخوانیم.؟
1 از طریق ارسال 1 به 8494
2 از طریق دسترسی به اینترنت و صفحات روزنامه

گزینه 1
مـا گذشتیم و گذشت آنچه تو با مـا کردی...
تــــو بمــان و دگــران.. وای بحـال دگــــران...

(31-05-2015، 08:20 PM)armin22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظرم اونایی که قبل شش عضو نشدن بهشون نده دوتا سیم کارت ساعت شش ونیم عضو شدم الان زدم گفت عضونشدی ولی دوتا قبل شش عضو شدم راحت داد
دیروزم دقیقا همینجور شد هرچی بعد شش عضو شدم بهم نداد اصلا
کسی هم بوده بعد شش عضو شده باشه وبهش گفته باشه عضو نشدی ولی بالاخره گرفته باشه؟؟؟

برا منم همینطوری شد.... Angry.gif

(31-05-2015، 08:17 PM)fanom13 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﺷﺎﺭﮊ 1000 ﺗﻮﻣﺎﻧﯽ ﺍﯾﺮﺍﻧﺴﻞ ببر

ﻓﻘﻂ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺳﻮﺍﻝ :
ﻓﺮﺩﺍ ﺑﺎﺯﯼ ﺑﺮﮔﺸﺖ ﻭﺍﻟﯿﺒﺎﻝ ﭼﯽ ﻣﯿﺸﻪ؟
-1 ﺑﺮﺩﺍﯾﺮﺍﻥ
-2 ﺑﺮﺩﺁﻣﺮﯾﮑﺎ

ﺟﻮﺍﺏ ﺭﻭﺑﻪ 737864 ﺑﻔﺮﺳﺖ

--------------------

این پیش بینیه یا در هر صورت شارژ رو میده؟؟ اصلا فعال هست هنوز؟

دوست عزیز پیش بینیه و هنوز فعاله بزن Dodgy.gif
از آهسته رفتن نترس ، از ایستادن بترس Wink.gif

دوستان من بیشتر از ۵ بار بهم گفت عضو نشدی از دو تا خط ولی الان با ده دقیقه تاخیر گرفتم

من ی دونم نگرفتن Undecided.gif

بچه ها اگه این کد شارژارو بخام بعدا بزنم، بعده یه مدت غیر فعالش نمیکنن؟کسی امتحان کرده؟

(31-05-2015، 08:30 PM)azog نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من بیشتر از ۵ بار بهم گفت عضو نشدی از دو تا خط ولی الان با ده دقیقه تاخیر گرفتم

یعنی اون پنج بار پشت سر هم میزدی؟؟
بغد از ده دقیقه باز عضویت فرستادی؟؟