بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 32 رای - 3.44 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول تاپیک ایرانسل و مسابقات همراه

تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
(27-05-2015، 12:51 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا ایرانی کمک فوری لغو 737176 چطوری هست من اشتباهی چنبار LAGHV فرستادم به همون شماره بجا لغو دوباره سوال فرستاد و بعد دیدم نوشته L بفرستین بعد فرستادم بهمون شماره حتی شماره دیگه 7371... ادامش یادم نیس و جواب نمیداد  Undecided.gif

منم  صبحlaghv فرستادم به 737176 نوشت مسابقه رو لغو کردین  امیدوارم  تو مسابقات بعدی ببینیمتون
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ

(27-05-2015، 01:26 PM)ar236cha نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-05-2015، 01:13 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يكي نيست ج بده خدا بگم بزنه يا نزنه  Biggrin.gif  

چطوري ميشه از  كد قبض ها استفاده كرد؟ هوي ايها الناس

الانم ميده يكي از اول تا آخرشو مرتب توضيح بده خوب هر كسي يه حرفي زده... تيكه پرا هست..

دوست عزيز شما كه پيام رو به صورت زير ارسال كني:

ارسال ozv titr به 8282

بعد TR 555 ب 8282

پاسخ پيامي كه برات بياد نوشته شده براي استفاده از اين كد شناسه قبض، عبارت زير را شماره گيري كنيد:

*720* ....
و طبق مراحلي كه گفته شده عمل ميكني (شماره كارت بانكي و رمز دوم كارت نيازه)
متشكر

اگه كدها رو نگه دارم براي بعد باطل نميشه؟؟؟؟؟
\

(27-05-2015، 01:05 PM)saeedbg نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این 7108 دیروز گفت برنده شدی 1 فرست فرستادم
هنوز شارژ نداده

منم همینطور از شارژ ها خورد وعده پوشالی هم داد و رفت

(27-05-2015، 01:27 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-05-2015، 01:26 PM)ar236cha نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-05-2015، 01:13 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يكي نيست ج بده خدا بگم بزنه يا نزنه  Biggrin.gif  

چطوري ميشه از  كد قبض ها استفاده كرد؟ هوي ايها الناس

الانم ميده يكي از اول تا آخرشو مرتب توضيح بده خوب هر كسي يه حرفي زده... تيكه پرا هست..

دوست عزيز شما كه پيام رو به صورت زير ارسال كني:

ارسال ozv titr به 8282

بعد TR 555 ب 8282

پاسخ پيامي كه برات بياد نوشته شده براي استفاده از اين كد شناسه قبض، عبارت زير را شماره گيري كنيد:

*720* ....
و طبق مراحلي كه گفته شده عمل ميكني (شماره كارت بانكي و رمز دوم كارت نيازه)
متشكر

اگه كدها رو نگه دارم براي بعد باطل نميشه؟؟؟؟؟

بهتر اينه سريع (حداكثر تا 24 ساعت بعد از دريافت شناسه) استفاده كني شايد چند روز بعد كه زدي گفت اعتبارش منقضي شده. همينطور كه قبلاً اين قضيه  براي خودم پيش اومده.
خداجون ما همه مسافریم، مسافر رویاهامون؛ خودت یه کاری کن که رویاهامون تو همین روزا به حقیقت تبدیل بشه . . .

لطفا امضاتون رو تغییر بدید.
خوب نیست از چند نظر:
اینکه دارید حج و زیارت خونه خدا رو ی طورایی ب تمسخر میگیرید
و یکی دیگه اینکه دارید به عزیزان قزوینی توهین میکنید
و دیگه اینکه اون دو نفر ازین چیزا خیلی ناراحت میشن، و بخاطر بی جنبه بازی خیلی از ماها بود ک یکیشون نتونست تحمل کنه و خودکشی کرد...

امیدوارم همه چیزو ب شوخی نگیریم...

ی دفعه هم سوىؤ برداشت نشه ک من مخالف تحریم حج هستم هان... ن ن اصلا اینطور نیست.

ضمنا ****ینگ هم اگه ببینه برای ادمین بد میشه...

موفق باشید

سپاس شده توسط MHD24
(27-05-2015، 01:26 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-05-2015، 01:23 PM)newman نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-05-2015، 12:51 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا ایرانی کمک فوری لغو 737176 چطوری هست من اشتباهی چنبار LAGHV فرستادم به همون شماره بجا لغو دوباره سوال فرستاد و بعد دیدم نوشته L بفرستین بعد فرستادم بهمون شماره حتی شماره دیگه 7371... ادامش یادم نیس و جواب نمیداد  Undecided.gif

من L با حروف بزرگ ,برای 737176 فرستادم و بعد از ده دقیقه جوابش اومد که موفق به لغو شدید.

ممنون دوست خوبم البته من L به شماره دیگری که پیام داده بود هم ارسال کردم جواب نمیداد پس لغوش طول میکشه و با فرستادن laghv به 737176 بجای لغو همش سوال جدید میفرستاد  Sad.gif

بله مقداری طول کشید.شما همیشه دقت کنید به اینکه باید از L استفاده کنید یا از LAGHV ,چون برای هر مسابقه متفاوت هست .من تجربه کردم.موفق باشید.

(27-05-2015، 01:27 PM)rtmreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-05-2015، 01:05 PM)saeedbg نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این 7108 دیروز گفت برنده شدی 1 فرست فرستادم
هنوز شارژ نداده

منم همینطور از شارژ ها خورد وعده پوشالی هم داد و رفت

حالا منم کلی سوال جواب دادم گفتم شاید امتیاز بالاتر باشه بهتر بده

(27-05-2015، 01:32 PM)Taghavi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا امضاتون رو تغییر بدید.
خوب نیست از چند نظر:
اینکه دارید حج و زیارت خونه خدا رو ی طورایی ب تمسخر میگیرید
و یکی دیگه اینکه دارید به عزیزان قزوینی توهین میکنید
و دیگه اینکه اون دو نفر ازین چیزا خیلی ناراحت میشن، و بخاطر بی جنبه بازی خیلی از ماها بود ک یکیشون نتونست تحمل کنه و خودکشی کرد...

امیدوارم همه چیزو ب شوخی نگیریم...

ی دفعه هم سوىؤ برداشت نشه ک من مخالف تحریم حج هستم هان... ن ن اصلا اینطور نیست.

ضمنا ****ینگ هم اگه ببینه برای ادمین بد میشه...

موفق باشید

چشم

سپاس شده توسط Taghavi ، +plus
سلام.امروزمن بدشانسم. همراه اول به خاطر برد الهلال شارژ قبلا استفاده شده داد و اینکه شارژ مسابقه صبحی پیامش پاک شد. Sad.gif کسی نرم افزاری می شناسه که دوباره بتونم پیامو بیارم.که لااقل یک شارژو بدست بیارم.

اعتبار شناسه فبض تا كي هست؟