بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 42 رای - 2.95 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول تاپیک ایرانسل و مسابقات همراه

تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
(07-04-2015، 06:02 PM)niushakhanoom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کفش طلایی فعاله؟

اره فعلا فعال شده. Wink.gif
خــــــــدافـــــــــــــظ heart
                 GooD ByE heart

(07-04-2015، 05:59 PM)Sara Re نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستایی که از ۷سین شارژ گرفتید و اعتبار به من ندادید ،
.
.
.
.
.
.
.
آیا این کار خوبیست ؟
آیا این حلال است که من یکی گرفتم فقط و بضیا 10-20 تا

:-D  ناراحت  :-\

منظورت منم؟
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦

سپاس شده توسط love_lorn
(07-04-2015، 06:07 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-04-2015، 05:59 PM)Sara Re نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
.
.
.
.
.
.
آیا این کار خوبیست ؟

:-D  ناراحت  :-\

منظورت منم؟

,نه کلی بود

الکی مثلا ناراحتم

سلام بر همه
داداش محمد یه سورپرایز واسه عید داشتیا، چی شد؟ کنسل شد؟

کفش طلایی باید چیکار کنیم ؟؟؟؟؟؟

جز منو تو کسی نبود سارا منو تو هم زمان گذاشتیم برو پستای قبلیو ببین هرکی پرسید گفتم که کدو منو سارا هم زمان گذاشتیم نگفتم فقط من گذاشتم که فقط به من اعتبار بدن اونجوریم ک تو فک میکنی به منم زیاد اعتبار ندادن
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦

سپاس شده توسط asma72 ، 0212 ، love_lorn
آیا این کار خوبیست ؟

از قدیم گفتن از هر دستی بدید از همون دست میگیرید شما اینهمه تسترها کد مسابقات رو با تست میگذاشتند ندیدم یکبار بمن و سایر تسترها از جمله آقا فرهاد اعتبار بدین بعد توقع دارین همه بشما که تازه از طریق اطلاع رسانی خود ایرانسل متوجه شدید اعتبار بدن! البته امروز هم 7 سین برای من پیام فرستاد و اگر شما هم اعلام نمیکردید بقیه از طریق پیام خود ایرانسل این چند روز متوجه میشدن ولی باز هم خود دوستان میدونن که اعتبار بدهند یا ندهند  Biggrin.gif

سلام دوستان
یه اس اومده از 84888 نوشته اسم شهر بگو دوسوال ج بده و شارز رایگان بگیر
یکی تست کنه
همیشه لحظه ی آخر خدا نزدیک تر میشه...

(07-04-2015، 06:13 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جز منو تو کسی نبود سارا منو تو هم زمان گذاشتیم برو پستای قبلیو ببین هرکی پرسید گفتم که کدو منو سارا هم زمان گذاشتیم نگفتم فقط من گذاشتم که فقط به من اعتبار بدن اونجوریم ک تو فک میکنی به منم زیاد اعتبار ندادن

نه باو
الکی میگم
اصن همه اعتبارای من واسه شما

دوستان با ی شماره فقط ی بار واس همیشه میشه کد ی نفر رو وارد کرد؟آخه من بعد2 هفته ک میزنم میگه شما قبلا عضو بودید ونمیتونم کد رو وارد کنم Sad.gif