بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 45 رای - 2.98 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تاپیک اپراتورها مسابقات کد

تاپیک کد مسابقات اپراتورها
(24-01-2015، 10:35 PM)hadis_toot نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-01-2015، 03:50 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
از شماره ۵۰۰۰۲۳۳۹۹۵ واسم پیام اومده
نتیجه فوتبال از تو!
۱۰۰۰ تومن شارژ از ما !
رئال- کوردوبا
با ارسال ۱۰ به ۲۰۱۴۲۱
واسه ایرانسلم هست، کسی خبر داره واقعیه یا نه؟
راستی مجتبی ممنون بابت شارژ...

بچه ها این شارژ همراه اول الان هست؟
میتونم الان بفرسسسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پلیز ج بدین

فکر نکنم باشه من چنتا کدش عصر فرستادم برا پیش بینی بازی رئال و کوردوبا برای ایرانسل بود و سرچ کردم گویا ساعت 18:30 بازیش بوده ولی فکر کنم سرکاری بود و البته نمیدونم نتیجه بازی چی بوده و پیامی دوباره ارسال نکرد :(

من سوختم اما درونم یک لحظه خاموشت نکردم
یک عمر مردم هر ....
از بس فراموشت نکردم
1-لحظه
2-دقیقه
کدوم میشه دوستان؟

به لحظه بیشتر میخوره

(24-01-2015، 10:39 PM)m... نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-01-2015، 10:35 PM)hadis_toot نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-01-2015، 03:53 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-01-2015، 03:50 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
نتیجه فوتبال از تو!
۱۰۰۰ تومن شارژ از ما !
رئال- کوردوبا
با ارسال ۱۰ به ۲۰۱۴۲۱

پلیز ج بدین
نه
بازی تموم شد رئال‌مادريد1.2برد

عه دیدی چیشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شارژم رفتگریهناراحت

(24-01-2015، 10:43 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک عمر مردم هر ....
از بس فراموشت نکردم
1-لحظه
2-دقیقه
کدوم میشه دوستان؟

دقیقه
------------------------------------------

چون عقل کامل گردد ، سخن کوتاه شود ( حضرت علی (ع) ) Biggrin.gif

(24-01-2015، 10:40 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
نتیجه فوتبال از تو!
۱۰۰۰ تومن شارژ از ما !
رئال- کوردوبا
با ارسال ۱۰ به ۲۰۱۴۲۱

پلیز ج بدین

فکر نکنم باشه من چنتا کدش عصر فرستادم برا پیش بینی بازی رئال و کوردوبا برای ایرانسل بود و سرچ کردم گویا ساعت 18:30 بازیش بوده ولی فکر کنم سرکاری بود و البته نمیدونم نتیجه بازی چی بوده و پیامی دوباره ارسال نکرد :(
ایشششششالا ک نبوده ^__________^ :))))))))))

سپاس شده توسط S. STAR
(24-01-2015، 10:43 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک عمر مردم هر ....
از بس فراموشت نکردم
1-لحظه
2-دقیقه
کدوم میشه دوستان؟

جواب میشه دقیقه AK 2
خــــــــدافـــــــــــــظ heart
                 GooD ByE heart

سپاس شده توسط reza_ab
به به آقا حسین خودمون
حال چطوره؟ خوبی
کم پیدای داداش؟
سپاس برای پاسخِ پرسشم

8 تا گرفتم
دریافت آسان کد بورسی :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

maziyar داری جواب همه سوالاتش میدی؟؟ میخوای ماشین برنده بشی تو این مسابقش  Biggrin.gif Tongue.gif Biggrin.gif

سپاس شده توسط reza_ab