بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 43 رای - 3.28 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تاپیک ایرانسل های مسابقه کد

تاپیک کد مسابقه های ایرانسل
با سلام
تاپیک جدیده لطفا و خواهشن جهت بحث عمومی از این بخش استفاده کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و در این تاپیک فقط در مورد مسابقه ها و کدهای ایرانسل صحبت کنید
هر وقت کد جدید بیاد زیر این تایک اضافه خواهد شد با تاریخ و روز دقیق
--------------------------------------------------------------------------------

امروز چهارشنبه 5 آذر 93
ارسال پیامک خالی به 20142

بعد ی اسمس تبریک شارژ از ایرانسل دریافت میکنید.
بعد ارسال 777به 20142

بعد از دریافت شارژ حتما لغوکنید وگرنه شارژتون میپره.
کدلغو:LAGHV به 20142
-----------------------------------------------------------

شارژ  هزار تومنی همراه اول 5 آذر 93

اول عدد 3 رو ب 7054 بفرستید بعد باز یه سوال میپرسه میگه زاپاس ریشه کدام زبان است میشه روسی ک گزینه یک رو بفرستید و در آخر عبارت ک 1000 رو ب 7054 بفرستید تا شارج رو بده،
لغوش: KALAMEH OFF  ب 7054
توجه Lightbulb.gif : امکان داره سوالاتش عوض بشه که اگه عضو انجمن هستید تو انجمن مطرح کنید تا بچه ها کمکتون کنن یا از نت پیدا کنید
---------------------------------------------------------------------------------

شارژ همراه اول 2 آذر
عدد 2 به 20576

بعدCA 2
وبعدش CA 1000
حتما لغو کنید با ارسال CARTOON OFF
---------------------------------------------------------------------------------
شارژ ایرانسل شنبه 1 آذر

ارسال عدد 1 به 84888

جوابش سه ماه ضبط گواهینامه...MS 1

MS 777 روبه 8282 بفرستید.
لغو با ارسال LAGHV MJAZ به 8282
نکته :
دوستان واسه بعضی ها اشتباهی ممیگه برای دریفت شارژ mj 777 را بفرست ولی شما باید حتما ms 777 رو به 8282 بفرستید
--------------------------------------------------------------------------------
تلگرام موبایل روز @dailymobile

سپاس شده توسط saman1370 ، MOJTABA ، man ، reza_ab ، sky ، 0212 ، fireboy8 ، MamaliReza7 ، mamareza2 ، یاس کبود ، shahzad ، Donya_Red ، amir.player1 ، sepideh1370 ، BiGHAM ، mehdi122525 ، albert ، faeze ، Maryam 1372 ، creatpol ، Ali ZyXEl ، Pejman_sh72 ، Hamed20 ، بابا نفسی ، vahab_21 ، seyedmojtaba7 ، MeysamBs ، Finally I ll get it
چی شده?? من کجام ?? اینجا کجاس??
shapi وقتی خوابت نمیبره یه کتاب بگیر دستت و دراز بکش و اونو بخون سریع خوابت میگیره.. 
بي اف پولدار نميخوام... وزير دربار نميخوام... 
من ميخوام هر روز كد باشه!!... شارژ تو سيمكارتم زياد باشه!
Tongue.gif

سپاس شده توسط 0212 ، MamaliReza7 ، majidam
(21-11-2014، 12:51 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چی شده?? من کجام ?? اینجا کجاس??
shapi وقتی خوابت نمیبره یه کتاب بگیر دستت و دراز بکش و اونو بخون سریع خوابت میگیره.. 

Biggrin.gif خونه ای

سپاس شده توسط 0212 ، بی بی ، Finally I ll get it
هنو تایپیک شرو نشده باران خانوم و خود ادمین جان دس یه کار شدنو قانون تایپیک جدیدو شکستن
با تشکر از هردو دوستان Wink.gif
                                                                                       24

سپاس شده توسط admin ، MOJTABA ، 0212 ، بی بی ، MamaliReza7 ، یاس کبود ، sepideh1370
يا جدّ استاد بزرگ امروز كشوندم بالا از جلسه قبل سوال كرد هيچي بلد نبودم Biggrin.gif گریه سيا و سفيد شد رنگمون گریه Biggrin.gif Biggrin.gif يه ساعت ديگم كلاس دارم باز استاد چِت ميزنه رو من اينتگار من شاخ دارم گریه
\

سپاس شده توسط بی بی ، MamaliReza7
(21-11-2014، 01:12 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يا جدّ استاد بزرگ امروز كشوندم بالا از جلسه قبل سوال كرد هيچي بلد نبودم  Biggrin.gif  گریه سيا و سفيد شد رنگمون گریه  Biggrin.gif  Biggrin.gif  يه ساعت ديگم كلاس دارم باز استاد چِت ميزنه رو من  اينتگار من شاخ دارم گریه

Biggrin.gif Biggrin.gif نازی ممد

سپاس شده توسط 0212 ، بی بی ، MamaliReza7 ، majidam ، Finally I ll get it
(21-11-2014، 01:25 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-11-2014، 01:12 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يا جدّ استاد بزرگ امروز كشوندم بالا از جلسه قبل سوال كرد هيچي بلد نبودم  :  گریه سيا و سفيد شد رنگمون  يه ساعت ديگم كلاس دارم باز استاد چِت ميزنه رو من  اينتگار من شاخ دارم گریه

Biggrin.gif Biggrin.gif نازی ممد

قربونت گریه Biggrin.gif من برم ناهار بخورم برم دوباره استاده جون منتظره گير بده Biggrin.gif گریه
\

سپاس شده توسط admin ، بی بی ، MamaliReza7 ، man
(21-11-2014، 01:03 PM)Rasool24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هنو تایپیک شرو نشده باران خانوم و خود ادمین جان دس یه کار شدنو قانون تایپیک جدیدو شکستن
با تشکر از هردو دوستان Wink.gif

بسم الله الرحمن الرحيم من رشته حقوق هستم از دانشگاه آكسفورد
طبق قوانيني كه در حقوق هست يه تغييرات جزئي مي شده در حقوق داد ولي نميشه به طور كلي عوضش كرد حالا اين تغييرات جزئيه كه خود قانون گذار تغغيرش داده Biggrin.gif خودت ناراحت نكن بزار بهت خوش بگذه جيگر  Biggrin.gif   Heart.gif  من  رفتم ديگه خدافظ شما   Biggrin.gif  Biggrin.gif   Heart.gif  Heart.gif
\

سپاس شده توسط sky ، بی بی ، MamaliReza7 ، یاس کبود
Heart.gifبه سلامت

سپاس شده توسط بی بی ، 0212 ، MamaliReza7 ، Finally I ll get it
0212 ای تنبل بشین یه جزوتو بخون. Exclamation
بي اف پولدار نميخوام... وزير دربار نميخوام... 
من ميخوام هر روز كد باشه!!... شارژ تو سيمكارتم زياد باشه!
Tongue.gif

سپاس شده توسط 0212 ، MamaliReza7