بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 2.75 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
موبایل گفتگو بین تاپیک روز کاربران انجمن

تاپیک گفتگو بین کاربران انجمن موبایل روز
(07-05-2016، 04:52 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Angel.gif زنگ میزنن براشون اهنگ پخش کن

قبلا همین کارو میکردم Biggrin.gif
الان ک زنگ زد اینقد ک گفتم بله و گفت الو عصبانی شدم گفتم گمشو و قط کردم Biggrin.gif دیگ چن بار زنگید زورش اومده بود ج ندادم Biggrin.gif
از این ب بعد فقط آهنگ ناز میزارم براشون Biggrin.gif خخخ
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti
Biggrin.gif اره بذار شارزشون تموم بشه دیگه ازین کارا نکنن یا بده به بچه باهاش بحرفه
پاسخ

سپاس شده توسط KING
(07-05-2016، 04:59 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif اره بذار شارزشون تموم بشه دیگه ازین کارا نکنن یا بده به بچه باهاش بحرفه

خخخ بچه کجا بود برادرزادمم نیس بگه سلام کوبی سلامتی Biggrin.gif خخخ
آهنگ میزارم Biggrin.gif
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦
پاسخ

Shy.gif

Heart ♡♡♡♡♥
پاسخ

(07-05-2016، 06:23 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif

heart
پاسخ

سپاس شده توسط Anahita
(07-05-2016، 06:24 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2016، 06:23 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif

heart

بالاخره اومدم خونه دلاااااام  Biggrin.gif

Heart ♡♡♡♡♥
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti
(07-05-2016، 06:27 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2016، 06:24 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif

heart

خسته Angel.gif نباشی
پاسخ

سپاس شده توسط Anahita
(07-05-2016، 06:29 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2016، 06:27 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif

heart

خسته  Angel.gif  نباشی
سلامت باشی خوشگل خانوم Angel.gif

Heart ♡♡♡♡♥
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti
سلام Biggrin.gif
کی هس کی نیس چه خبرا؟
تو آرزوی بلندی و دست من کوتاه …
پاسخ