بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 2.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شارژ تایپیک موقت

تایپیک موقت شارژ
خخخخخخخخخخخ همه اینجا Biggrin.gif

سپاس شده توسط عاشق ایران
مرسی از تمام کسایی ک کد گذاشتن با همه سیمکارتام از جفتش گرفتم لطفا اسماشونو بگین اعتبار بدم

سپاس شده توسط عاشق ایران
Keze فقط به کسانی که دفه اوله میگیرن شارژ استفاده نشده میداد.
داخل تاپیک اصلی هم ,همون اول گفتم ,ولی طبق معمول کسی توجه نکرد.

خیلی از دوستان گفتن دفه قبل گرفتن ,الانم گرفتن و کد صحیح بوده .

دوستان عزیزی که کد شارژ میفروشن و یا معاوضه میکنن ,اگر قبلا گرفتید و الانم کد صحیح داده بهتون,,علتش اینه که قبلی رو دادین رفته و مطمعنن برای شخصی که به دستش رسیده ,شارژ نخواهد شد.

جهت اطلاع گفتم ,چون خیلیها یادشون نیست .

سپاس شده توسط Evenfall ، MaHvAsH BaNo ، pedar BOZORG ، عاشق ایران
(05-07-2015، 07:13 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif بی غم خوبه باز نگرفتی ، من 25 تا گرفتم 20تاش تکراری بود از keze

خوب تو قبلا گرفتی...
ولی من قبلا نگرفته بودم که بخواد تکراری بده. Undecided.gif
خــــــــدافـــــــــــــظ heart
                 GooD ByE heart

سپاس شده توسط عاشق ایران
(05-07-2015، 07:18 PM)mahvash0088 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی از تمام کسایی ک کد گذاشتن با همه سیمکارتام از جفتش گرفتم لطفا اسماشونو بگین اعتبار بدم

737660 رو  من گذاشتم اول  Cool.gif

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Mr Specific ، rtmreza ، SHERVIN SKYLOVE ، الــــنــا خانوم ، pedar BOZORG ، sky ، reza84 ، newman ، عاشق ایران
امروز ناامید بودیم
Biggrin.gif
و خدایی ک در این نزدیکیست...

سپاس شده توسط عاشق ایران
النا خواهر زادته برادر زادته چ خوشگله ماشالا ماشالا جیگر منه Blush.gif
\

سپاس شده توسط عاشق ایران
کاربران عزیز به تاپیک اصلی شارژ برید باز شده اون جا حرفامو زدم این تاپیک هم بسته شد Lightbulb.gif

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط عاشق ایران