بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تایپ کردن

تایپ کردن
فقط یادت نره هنگام برگردوندن به متن قابل کپی ازت کد رجیستری میخواد که تو فایل متنی داخل فایل فشرده موجوده
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

سپاس شده توسط رویــــا
مرسی از  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و [b]fateme21 که میخوان کمکم کن
برا اینکه ادیت نشین هرکدومتون یکیش تایپ کنید

[/b]
خدایا شکرت
پاسخ

(13-08-2015، 06:13 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من درست متوجه نشدم یعنی این مقاله هارو اول ترجمه باید کرد بعد تایپ؟ Undecided.gif

نه برادر من
متنش به صورت عکس هست و نمیشه کپی کرد
فقط میخوام متن انگلسیش تایپ کنید که قابل کپی کردن باشه
خدایا شکرت
پاسخ

(13-08-2015، 06:18 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط یادت نره هنگام برگردوندن به متن قابل کپی ازت کد رجیستری میخواد که تو فایل متنی داخل فایل فشرده موجوده

من فایل فشردش ندارم
استاد فقط همین مقاله رو بهم داده
راه دیگه نداره؟
خدایا شکرت
پاسخ

(13-08-2015، 06:24 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-08-2015، 06:13 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من درست متوجه نشدم یعنی این مقاله هارو اول ترجمه باید کرد بعد تایپ؟ Undecided.gif

نه برادر من
متنش به صورت عکس هست و نمیشه کپی کرد
فقط میخوام متن انگلسیش تایپ کنید که قابل کپی کردن باشه

اها خب خداروشکر مشکلت حل شد!
پاسخ

سپاس شده توسط یاس کبود
(13-08-2015، 06:25 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-08-2015، 06:18 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فایل فشردش ندارم
استاد فقط همین مقاله رو بهم داده
راه دیگه نداره؟

فایل فشرده چیه؟این برنامه ای که گذاشتم نیازی به تایپ کردن نداره من الان دارم استفاده میکنم همه ی مقاله هاتو تو1ثانیه قابل کپی میکنه.
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

سپاس شده توسط یاس کبود
وای مرسی پویا درست شد Heart.gif Heart.gif Heart.gif Heart.gif Heart.gif Heart.gif

الان اعتبارام تموم شده فردا بهت اعتبار میدم Heart.gif Heart.gif Heart.gif Heart.gif
خدایا شکرت
پاسخ

کاری نکردم وظیفم بود Shy.gif Wink.gif
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

سپاس شده توسط یاس کبود