بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کارت معمولی به ایرانسل تبدیل 4 نسل سیم

تبدیل سیم کارت معمولی ایرانسل به سیم کارت نسل 4
ايرانسلي ها! با شماره گيري
*555*10*2*1#
سيمکارت فعلي خود رابه سيمکارت نسل4تبديل وسرعت اينترنت خود راچند برابر کنيد!
سيم کارت جديد به نشاني
موردنظرشما ارسال مي شود
هزينه 11,000تومان
به دوستان خود بگوييد
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، السانا جون ، 110 ، S I L E N C E ، Finally I ll get it
از طریق نرم افزار my irancell خود شرکت ایرانسل هم میشه فرم مربوطه رو پر کرد. و درخواست ثبت کرد.
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، admin
(08-03-2016، 07:56 AM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از طریق نرم افزار my irancell خود شرکت ایرانسل هم میشه فرم مربوطه رو پر کرد. و درخواست ثبت کرد.

مای ایرانسل اندروید - دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود کنید
پاسخ

سپاس شده توسط 110 ، Finally I ll get it
از شماره 09366000000با من تماس گرفتن و گفتن شما مشترک برگزیده مایید سیم شما رو رایگان به فورجی تبدیل میکنیم و ارسال میکنیم براتون ادرس و اسم اینا گرفت گفت دو سه روز دیگه میارن .کد روشو بفرستید سیمتون فعال میشه Angel.gif
حالا شاید با بقیه م تماس بگیرن Rolleyes.gif

آری،آغــــــــــاز دوست داشتن اســــــــــت
گــــــــــر چه پایان راه نا پیداســــــــــت
مــــــــــن به پایان دگر نیندیشــــــــــم
کــــــــــه همین دوست داشتن زیباســــــــــت
پاسخ

سپاس شده توسط hamid06 ، admin ، 110
(08-03-2016، 01:04 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از شماره 09366000000با من تماس گرفتن و گفتن شما مشترک برگزیده مایید سیم شما رو رایگان به فورجی تبدیل میکنیم و ارسال میکنیم براتون ادرس و اسم اینا گرفت گفت دو سه روز دیگه میارن .کد روشو بفرستید سیمتون فعال میشه Angel.gif
حالا شاید با بقیه م تماس بگیرن Rolleyes.gif

واسه من که تماس نگرفتن !! اینجا هنوز تری جی و فور جی ایرانسل نیومده شاید واسه اینه
پاسخ

سپاس شده توسط fargol f ، 110 ، Finally I ll get it
در بيشتر شهرها مراكز اصلى ايرانسل و نه نمايندگيها با قيد كردن نام و يا imei گوشی و مراجعه حضوری به رایگان تعویض میکنند من اول مهر دو سیم کارتم رو در نمایندگی قاضی طباطبایی مشهد تبدیل به 4g کردم اونهم رایگان.
پاسخ

سپاس شده توسط hamid06 ، جاودوگر ، fargol f