بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 3.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تبلت

تبلت
دوستان عزیزم ک تبلت دارن میدونن کدوم مارک تبلت خوبه و از چ شرکتی و حدود قیمتش چنده.  با اینکه فکنم ایسوس بهترین باشه و خودمم استفاده کردم ولی راضی نبودم این مسابقات باهاش شرکت میکردم اغلب یا هنگ میکرد جواب دیرتر از گوشی معمولی میومد یا بکل جواب نمیومد! Biggrin.gif
البته اضافه کنم دو سیم کارتش پانچی میخورد ک من چون خودم داده بودم پانچ کردن شاید انتن دهیش فقط برا مسابقات ضعیف بوده  Biggrin.gif
بعد اصن نمیدونم تبلت با سیم کارت معمولی بخوره هم هست یا ن و فکر نکنم مارک معروف سیم کارت معمولی و غیر پانچی بخوره Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط arefu ، السانا جون ، m...
سلام
من زیاد با مارک های تبلت ها آشنا نیستم، من خودم تبلت ایسوس دارم و خیلی خیلی هم راضیم، به نظرم مارک خوبیه... اتفاقا سر همین تبلتم با به جایی آشنا شدم که هم کار فروش تبلت رو انجام میدن و هم کار تعمیر تبلت، من که خودم به شخصه از کارشون و محصولاتشون راضیم.. آخه هم تبلت دارن اونجا و هم موبایل و هم گجت ها پوشیدنی مثل ایگو.........اسمش مرکز فروش و نعمیر تبلت کرپی هستش.. به نظر من می تونی تبلتت رو ببری اونجا نشون بدی، شاید بتونن مشکلش رو حل کنن..... یا راه حل جایگزین دیگه ای جلوت بذارن...
پاسخ

سپاس شده توسط arefu ، payiiz
سلام
بر دوست عزیز پاییز
بنظر من اول اینکه شما فبلت بخر یعنی حدود 7 اینچ نه تبلت اما اگه واقعا تبلت میخوایین که هیچی!
ثانی شما باید ابتدا بودجه و سپس توقع از محصول رو بگین بعد
حالا اگه سوال داشتین بپرسین تا جواب بدم
چون بازار با گستره ی انتخاب زیادی پیش روی خریدار هست و فروشنده ها فقط شما رو گیج میکنن تا بفروشن.
پاسخ

اقا جلیل فروشنده هم بودی و خبر نداشتیم!!! Biggrin.gif 
انقد از تبلت بدم میاد ک نگو مخصوصا از وقتی ک تبلت دانش اموزی اومد ,فکرمیکنم فقط مال بچه هاست.
بجای تبلت گوشیتم بذار روش ی آیفون بخر .جدی میگم
پاسخ

سلام
خیر السانا جون فروشنده نبودم در یکی از فوروم های معروف موبایل  سه سال قبل مدیر بخش مشاوره برای خرید بودم ! حالا بماند.
آيفون مناسب ايران نيست اگر قصد مهاجرت به امريكاى لاتين رو داريد بشدت توصيه ميشه.
كشورهايى مثل ونزوئلا و....
شما با نصف بودجه ايفون گزينه هاي مناسب ترى دارين.
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz
اقا جلیل شما ب من میگید فهیمم خودتون خیلی فهیم هستین.
آیفون کلاس داره
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz ، 110
دوستان پس اگه خاستین گوشی یا تبلت بخرین همه باید از اقا جلیل راهنمایی بخایم. ماشالا مدیر بخش مشاوره سایت موبایل هم بودن Biggrin.gif
پاسخ

لطف دارین همتون!!
اما اگه پولتون زیادی کرده السانا جون یک شماره کارت میدم واریز کنید.
با استیو جابز فقید تضاد ایدئولوژیک دارم.
نه بابا ماشاا... مدیر های اینجا همه وارد هستن و نیازی به من کاربر ساده نیس.
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz
هنوز ک نخریدم ایفون  Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز