بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شما افراد تشخیص شباهت مشهور به

تشخیص شباهت شما به افراد مشهور
(15-04-2016، 11:20 PM)amita_reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-04-2016، 11:18 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از‏ ‏کدوم‏ ‏قسمت‏ ‏اپ‏ ‏کنم؟

مستطیل پایین use your own photo را کلیک کنید بعد عکستون رو انتخاب کنید.

اتفاقا‏ ‏زدم‏ ‏نشد.گوشیم‏ ‏سیمبینه.مرورگر‏ ‏اپرا.این‏ ‏تاثیری‏ ‏داره؟
پاسخ

(15-04-2016، 11:22 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-04-2016، 11:20 PM)amita_reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-04-2016، 11:18 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از‏ ‏کدوم‏ ‏قسمت‏ ‏اپ‏ ‏کنم؟

مستطیل پایین use your own photo را کلیک کنید بعد عکستون رو انتخاب کنید.

اتفاقا‏ ‏زدم‏ ‏نشد.گوشیم‏ ‏سیمبینه.مرورگر‏ ‏اپرا.این‏ ‏تاثیری‏ ‏داره؟

شاید. من سیمبین ندارم با اندروید وارد شدم.
این نیز بگذرد!
پاسخ

Angel.gif اووووووووم چندتا پیدا کرد برام. این بیشتر بود

Samantha Ruth Prabhu

فک کنم دقیقا ب همون عکسی ک میدیم مربوط باشه باعکس بعدی امتحان کنیم شبیه یکی دیگه بشیماا Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط amita_reza
(17-04-2016، 01:00 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Angel.gif اووووووووم چندتا پیدا کرد برام. این بیشتر بود

Samantha Ruth Prabhu

فک کنم دقیقا ب همون عکسی ک میدیم مربوط باشه باعکس بعدی امتحان کنیم شبیه یکی دیگه بشیماا Biggrin.gif

زیاد معروف نیستید. Biggrin.gif
این نیز بگذرد!
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti
Angel.gif نگفتی شبیه کی هستی
اره فقط میدونم هندی بود
پاسخ

سپاس شده توسط amita_reza ، MaNi
شبیه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

که همون برد پیت هستش.  Shy.gif
این نیز بگذرد!
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، MaNi
من میگه 59%  به این شبیه ام

Manish Dayal
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti
(17-04-2016، 02:55 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Manish Dayal

پس کت شلوار بپوش بهت میاد
پاسخ

(17-04-2016، 02:59 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-04-2016، 02:55 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Manish Dayal

اونو که همیشه میپوشم بهمم میاد 

ولی بحث اینه من از این خیلی خوشگل ترم
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، amita_reza
(17-04-2016، 03:04 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-04-2016، 02:59 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Manish Dayal

اونو که همیشه میپوشم بهمم میاد 

ولی بحث اینه من از این خیلی خوشگل ترم

Biggrin.gif باجه باجه
پاسخ

سپاس شده توسط MaNi ، amita_reza