بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اطلاعات هویتی مهلت تمدید تکمیل سیم‌کارت‌ها

تمدید مهلت تکمیل اطلاعات هویتی سیم‌کارت‌ها
دوستانی که سیم کارت های بدون سند یا با اطلاعات ناقص دارند باید هر چه سریع تر نسبت به تکیمل مشخصات اقدام کنند در غیر این صورت سیم کارت آنها مسدود و بدون استفاده خواهد شد .
در حال حاضر اطلاعات مربوط به حدود پنج میلیون مشترک در اپراتورهای تلفن همراه ناقص می‌باشد که این مشترکان تا پایان دی ماه فرصت دارند برای تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند
در حال حاضر اطلاعات مربوط به حدود پنج میلیون مشترک در اپراتورهای تلفن همراه ناقص می‌باشد که این مشترکان تا پایان دی ماه فرصت دارند برای تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری با تاکید بر اینکه اپراتورها موظفند اطلاع‌رسانی لازم را برای تکمیل اطلاعات مشترکانشان انجام دهند، افزود: مشترکان پس از دریافت پیامک از سوی اپراتورها باید برای تکمیل اطلاعات هویتی خود سریعاً اقدام کنند، در غیر اینصورت ابتدا خط مشترک به حالت یک طرفه درآمده و پس از مدت کوتاهی ارتباط مشترک قطع خواهد شد.
به منظور اطلاع از وضعیت تعداد سیم‌کارت‌های به نام مشترک در هر اپراتور، از ابتدای سال ۹۵ سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکان تلفن سیار راه‌اندازی شده است که مشترکان می‌توانند با مراجعه به سایت رگولاتوری به آدرس
کد:
www.cra.ir
در بخش خدمات الکترونیک و یا نشانی
کد:
www.mobilecount.ir
و یا ارسال کد ملی خود به سرشماره ۳۰۰۰۵۰۴۹۰۱ از تعداد سیم‌کارت‌هایی که با کد ملی آنها ثبت شده مطلع شوند.
فلاح همچنین اشاره کرد: در حال حاضر این امکان فراهم شده است که در صورت فعال شدن هر سیم‌کارت جدید به نام مشترکان تلفن همراه، پیامک اطلاع‌رسانی با سرشماره CRA.IR به تمامی سیم‌کارت‌های فعال آن مشترک ارسال شود.
منبع مطالب : سایت رگولاتوری
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط amirali8068 ، iliya ، sina94 ، shahzad
همچنین از طریق برنامه ایرانسل من و همراه من از تعداد سیم کارت به همراه شماره هایی که به نامتون هست میتونید اطلاع پیدا کنید
ایرانسل من به قسمت مشاهده اطلاعات پرونده بروید 
همراه من به قسمت پروفایل بروید
ﺍﻟﻬﯽ ﻭ ﺭﺑﯽ ﻣﻦ ﻟﯽ ﻏﯿﺮﮎ
پاسخ

سپاس شده توسط admin
(05-01-2017، 09:19 AM)ahsan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همچنین از طریق برنامه ایرانسل من و همراه من از تعداد سیم کارت به همراه شماره هایی که به نامتون هست میتونید اطلاع پیدا کنید
ایرانسل من به قسمت مشاهده اطلاعات پرونده بروید 
همراه من به قسمت پروفایل بروید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
+ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ