بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 17 رای - 2.53 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
رضا مبارك تولد

تولد رضا مبارك
آقا رضا تولدت مبارک  Heart.gif
پاسخ

سپاس شده توسط man ، fargol f ، reza_ab
آقا رضا تولدت مبارک Wink.gif
پاسخ

سپاس شده توسط man ، reza_ab ، mohammad.ba
Biggrin.gif براش زن بگیرین آقا جان شمع دیگه فایده نداره الان کقت زنه خدایی 30 سالته زن نداری؟ مگه میشه؟ مگه داریم؟
\
پاسخ

سپاس شده توسط man ، reza_ab ، Fa Ti
(21-07-2015، 12:37 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خود شیرین من اولین نفر بودم تبریک گفتم
ولی تاپیک نزدم تو بحث عمومی گفتم
پولو بدید ایشون آقا خخخ والا مگه وام میدن ک تو گفتی یا من آقا لیلون این تاپیک زده Biggrin.gif
\
پاسخ

سپاس شده توسط man ، reza_ab ، Fa Ti
(21-07-2015، 06:06 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif  براش زن بگیرین آقا جان شمع دیگه فایده نداره الان کقت زنه خدایی 30 سالته زن نداری؟ مگه میشه؟ مگه داریم؟

Biggrin.gif چقدر اندرزگو شدی امروز ،فردارو نگرفتن ازت که Angry.gif نمیزاری تولد خوش بگذره Tongue.gif وسطش پارازیت بدی میگم بندازانت تو گونی ااااااا Exclamation

آری،آغــــــــــاز دوست داشتن اســــــــــت
گــــــــــر چه پایان راه نا پیداســــــــــت
مــــــــــن به پایان دگر نیندیشــــــــــم
کــــــــــه همین دوست داشتن زیباســــــــــت
پاسخ

سپاس شده توسط man ، 0212 ، reza_ab ، Fa Ti ، پرسپولیس کبیر
(21-07-2015، 06:53 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-07-2015، 06:06 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif  براش زن بگیرین آقا جان شمع دیگه فایده نداره الان کقت زنه خدایی 30 سالته زن نداری؟ مگه میشه؟ مگه داریم؟

Biggrin.gif چقدر اندرزگو شدی امروز ،فردارو نگرفتن ازت که  Angry.gif نمیزاری تولد خوش بگذره  Tongue.gif وسطش پارازیت بدی میگم بندازانت تو گونی ااااااا Exclamation
Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
بعضی حرفا گفتنیه بعضیاشم نگفتنی
گفتنیارو که اینجا گفتم نگفتنیارو .. بی خیال
پاسخ

سپاس شده توسط 0212 ، fargol f ، reza_ab ، Fa Ti
تولدت مبارک داش رضا Blush.gif Heart.gif
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦
پاسخ

سپاس شده توسط man ، reza_ab ، love_lorn
(21-07-2015، 06:53 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif چقدر اندرزگو شدی امروز ،فردارو نگرفتن ازت که Angry.gif نمیزاری تولد خوش بگذره Tongue.gif وسطش پارازیت بدی میگم بندازانت تو گونی ااااااا Exclamation

خخخخ خودش ک اصن تواسش نیست نمیاد چک کنه گونی ک تخصص منه خخخ Biggrin.gif کوفت ولی جان تو هیلی دیز شده ترسم اینه ک یه روز تاپیک بزنیم دتبال زن بگردیم براش.....
\
پاسخ

سپاس شده توسط fargol f ، reza_ab ، Fa Ti
اقا رضا تولدت فبارک
و خدایی ک در این نزدیکیست...
پاسخ

سپاس شده توسط reza_ab
هر روز برایت رویایی باشد در دست
نه دوردست
عشقی باشد در دل
نه در سر
و دلیلی باشد برای زندگی