بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ایرفلو با معایب مزایا جرم‌گیری دندان و روش

جرم‌گیری دندان با روش ایرفلو + معایب و مزایا
#1
جرم‌گیری دندان از ساده‌ترین روش‌های رسیدگی به سلامت و زیبایی دندان‌هاست. همان‌طور که می‌دانید بعد از مدتی دندان‌های هر فردی به علت رژیم غذایی، مصرف دخانیات و سایر موارد دچار گرفتگی جرم می‌شود. در این صورت ممکن است آسیب‌های جبران‌ناپذیری به دندان و لثه برسد. بسیاری از مراجعه‌کنندگان دید مثبتی نسبت به جرم‌گیری دندان ندارند و تصور می‌کنند که با جرم‌گیری بخشی از بافت دندان و لثه از بین می‌رود.
 درصورتی‌که این باور اشتباه و رایج میان مردم است و این جرم‌گیری نیست که باعث ازبین‌رفتن دندان و لثه می‌شود، بلکه به واسطه‌ی جرم و باکتری‌های موجود در بین دندان‌ها و در زیر لثه، به‌مرور بافت دندان و لثه خورده شده و اندکی عقب‌نشینی می‌کند. با جرم‌گیری کردن این بخش که قبلاً ازدست‌رفته است، نمایان می‌شود.

جرم‌گیری دندان روشی به مقرون به‌صرفه و ساده است و با انجام دادن آن از کلونیزاسیون باکتری‌ها و ازبین‌رفتن دندان‌ها و لثه‌های خود جلوگیری می‌کنید. با گذر زمان باکتری‌ها و پلاک می‌توانند بر روی دندان‌های شما بنشینند. این مسئله می‌تواند باعث ژنژیویت یا التهاب لثه و چرک شود.
همچنین به‌مرورزمان بر روی دندان‌های شما لکه‌هایی ایجاد می‌شود که دائمی بر روی آن‌ها باقی خواهند ماند. در گذشته جرم‌گیری به روش‌های سنتی انجام می‌شد، اما امروزه با وجود تکنولوژی‌های جدید و پیشرفته، روش نوین جرم‌گیری با عنوان جرم‌گیری دندان با روش ایرفلو آمده است که نسبت به روش‌های سنتی دارای برتری‌های ویژه‌ای است.
چرا جرم‌گیری دندان مهم است؟

درصورتی‌که سلامت دندان‌ها و لثه‌ی شما برایتان اهمیت دارد و دوست دارید لبخندی براق و زیبا داشته باشید، جرم‌گیری دندان می‌تواند قدم مثبتی برای همه‌ی این خواسته‌ها باشد.

جرم‌گیری با روش ایرفلو چگونه است و چه تفاوتی با روش‌های سنتی دارد؟

همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، برای این که لثه‌های خود را سالم نگه دارید، می‌توانید از جرم‌گیری استفاده کنید. در جرم‌گیری پلاک‌ها و جرم‌ها از روی دندان و در زیر لثه زدوده می‌شوند و این کار به حفظ سلامت دندان و لثه می‌انجامد.

در روش سنتی زدودن پلاک‌ها و جرم‌ها با تراشیدن و زدودن با استفاده از ابزار متفاوت انجام می‌شود که زمان بر و معمولاً برای بیمار ناخوشایند است. گاهی نیز از برخی ابزار اولتراسونیک استفاده می‌شود.
اما با روش جدید و فوق‌العاده‌ی ایرفلو می‌توانید در زمان بسیار کم‌تر و با راحتی بیشتر به پاک‌سازی دندان‌ها و لثه‌های خود بپردازید. ایرفلو بهترین روش برای زدودن پلاک‌هاست که منجر به بیماری‌های لثه، پوسیدگی و ایجاد حفره و سایر مشکلات دهان و دندان می‌شوند.
روش ایرفلو؛ بهترین راه زدودن پلاک

ایرفلو، روش نوین و پیشرفته‌ای است که در آن از آب، هوا و پودر خاصی که برای زدودن و ازبین‌بردن پلاک کاربرد دارد استفاده می‌شود. دندان‌پزشک با یک ابزار دستی، جریان کنترل شده و هدایت شده‌ای را بر روی دندان‌ها و لثه‌های شما می‌گیرد. هم زمان با جریانی که با فشار بر روی دندان‌ها و لثه‌های شما قرار می‌گیرد، جرم‌ها، پلاک‌ها، لکه‌ها، باقیمانده‌های مواد غذایی و هر ماده‌ای که بر روی دندان‌های شما قرار دارد، زدوده می‌شوند.
این مواد ممکن است روی، اطراف و یا بین دندان‌های شما جای گرفته باشند. همچنین با استفاده از این روش می‌توان جریان را به زیر بافت لثه نیز اسپری کردن تا باکتری‌های بیماری‌زا از بین رفته و یا پاک‌سازی شوند و درعین‌حال آسیبی به بافت لثه‌ی شما نرسد.

منبع: مزایا و معایب جرمگیری دندان به روش ایرفلو نوشته شده توسط دکتر محمد نیکزاد جراح و دندانپزشک
پاسخ
پرش به انجمن:


پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز