بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 3.69 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
جملات ناب

جملات ناب
دلم رمان عاشقانه میخواهد…
که تو آن پسرک بالابلندسینه ستبرش باشی…
ومن دخترکی سربه هوا…
که باتمام سربه هوابودن هایش به راه آوردتو و دلت را….
دلم برای یکبارهم که شده پایان خوش میخواهد….
اگر در دل کسی جای نداری
فرش زیرپایش هم نباش
پاسخ

سپاس شده توسط السانا جون ، meysam p7
(27-01-2016، 03:18 PM)فاطما نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.به به ماکه امتحان داریم ونمیرسیم خوبه دستتون درد نکنه Heart.gif Heart.gif Heart.gif

سلام
شما امتحاناتون تا اسفنده Tongue.gif 
من ی هفته س تموم شده Tongue.gif
پاسخ

سپاس شده توسط meysam p7 ، فاطما ، arefu
سلام.السانا جوون هفته بعدیکشنبه تموم میشه ودرارشدبسته میشه وفقط میمونه پایان نامه Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط السانا جون
(27-01-2016، 07:16 PM)فاطما نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.السانا جوون هفته بعدیکشنبه تموم میشه ودرارشدبسته میشه وفقط میمونه پایان نامه Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

اوووووه ارشدی؟؟
دمت گرم
پاسخ

سپاس شده توسط arefu
مررررررررررررسی.ولی خیلی خستمممممممممممممممم
پاسخ

سپاس شده توسط السانا جون ، arefu
(27-01-2016، 06:33 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-01-2016، 03:18 PM)فاطما نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.به به ماکه امتحان داریم ونمیرسیم خوبه دستتون درد نکنه Heart.gif Heart.gif Heart.gif

سلام

اخه شما هنوز کوچولویی ابجی کوچیکه . ارشد فرق داره Heart.gif Heart.gif
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif
پاسخ

سپاس شده توسط السانا جون
(28-01-2016، 07:55 AM)arefu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-01-2016، 06:33 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

اخه شما هنوز کوچولویی ابجی کوچیکه . ارشد فرق داره  Heart.gif  Heart.gif

آره واقعاخیلی فرق داره Sad.gif Sad.gif Sad.gif
پاسخ

سپاس شده توسط arefu ، السانا جون
سلام من کوچیکممممممم!!!
اقا عارف نکنه شمام ارشدی؟؟؟
پاسخ

اگر می دانستم انسان ها را به خاک می سپارند
خاک می شدم تا تو را به من بسپارند
پاسخ

سپاس شده توسط السانا جون ، عسل ۷۴
یک جمله تامل برانگیز:

زمانیکه بخواهید وصیت نامه بنویسید متوجه خواهید شد تنها کسی که سهمی از داراییتان ندارد خودتان هستید
پس تا زنده هستید...
نسبت به خود سخاوت داشته باشید
☜♚کســے رو کـه دوس دارے ایــــن قــــــــدرنبـــــرش بـــــالا کـــــه دست خـــــــودتــــــم دیــــگـــه بهــــــش نــــــرســــــه♚☞
پاسخ

سپاس شده توسط عسل ۷۴ ، السانا جون