بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 2.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در کامپیوتر دانلود یوتوب از

دانلود از یوتوب در کامپیوتر
سلام..
من میخوام با کامپیوتر ویدیو اینا از یوتوب دانلود کنم قبلا از یه سایت ویدیو ها رو تبدیل میکردم ولی الن خراب شده دانلود نمیکنه...
با دانلود منیجر هم نمیشه
شما اگه نرم افزاری چیزی دارین یا سایت که ازش استفاده میکنین هست لطفا پخ بدین یا همینجا میگین؟
پاسخ

سلام اینجا رو بخونین

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

(02-09-2015، 09:04 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اینجا رو بخونین

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو اینترنت کلی روش پیدا کردم ولی هیچکدوم بدرد نخوردن...آخه  وقتی میزنی روی کیفیت این سایتا از دانلود مرورگر استفاده میکنه ولی من میخوام از دانلود منیجر دانلود کنه
پاسخ

توی همون صفحه ای ک کلیپ هس بعد از نقطه ی www سه تا sss اضاف کنی پیج لینک دانلود میاد 
ب عنوان مثال
کد پی‌اچ‌پی:
www.sssyoutube.com 
یـادتـه گـفـتی بــ‎ شـرافـتم قـسـم تـا آخـرش هسـتم
 ‎شـرافتـت پیـشم گـرو مـونده‎ ‎
حـالا‎‏ بـا عـشـق جـدیـدت چـیکار میـکنی 
بـــــــــیــــــشـــرف 

پاسخ

(03-09-2015، 03:14 PM)AMIR OWJ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توی همون صفحه ای ک کلیپ هس بعد از نقطه ی www سه تا sss اضاف کنی پیج لینک دانلود میاد 
ب عنوان مثال
کد پی‌اچ‌پی:
www.sssyoutube.com 

اینم امتحان کردم قبلا..مرسی Heart.gif
پاسخ

برو این سایتen.savefrom.net
بعد تو کادر لینک صفحه ویدیو یوتوب بده. دانلود با انواع کیفیت میاره.
فقط با دانلود منیجر دانلود نمیشه.
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

(03-09-2015، 07:00 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برو این سایتen.savefrom.net
بعد تو کادر لینک صفحه ویدیو یوتوب بده. دانلود با انواع کیفیت میاره.
فقط با دانلود منیجر دانلود نمیشه.

همون من میخوام با دانلود منیجر دان شه سریال میگیریم نمیشه
تواین سایت هم امتحان کردم قبلا :Rolleyes.gif مرسی

یه روش دیگه اگه عدد 10 هم بزاری یه سایت دیگ ام بازمیکنه که با کیفیت ها میزاره
مثه این ولی با دانلود منیجر نمیشه

www.10youtube.com 
پاسخ

درود جانم خودت رو اذیت نکن اصن برو سایت زیر آدرس فیلم رو کپی کن داخل کادری ک هست بعد بزن continue هست یادم نیست دقیقا کلمه اش... بعد هم نوع و کیفیت رو انتخاب کن از پایین بزن روی کانورت یا بزن دانلود تمومه.. راحت دانلود نیشه فقط باید شیلتر سکن داشته باشی.

clipconverter.cc
\
پاسخ

سپاس شده توسط mahdi6713
(04-09-2015، 07:50 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود جانم خودت رو اذیت نکن اصن برو سایت زیر  آدرس فیلم رو  کپی کن داخل کادری ک هست بعد بزن continue هست یادم نیست  دقیقا کلمه اش... بعد هم نوع و کیفیت رو انتخاب کن از پایین بزن روی کانورت یا بزن دانلود تمومه.. راحت دانلود نیشه فقط باید شیلتر سکن داشته باشی.

clipconverter.cc

اینجام رفتم مثه قبلیابود...
با اجازه آدمین یه لینک میزارم من خودم ازاینجا دانلود میکردم mp3 خیلی راحت دانلود میشه با فلفل شکن ولی مشکل mp4 همه جا

convert2mp3.net
پاسخ

بسیار عالی ک جواب داد ولی من فکر میکنم مشکل شما از دانلود مننجر یا.... بوده ک از سایت کلیپ کانورتر دانلود نشد ب هر حال مچکر
\
پاسخ