بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در نام درج یاهو گوگل، و سایت مایکروسافت ایران

درج نام ایران در سایت گوگل، یاهو و مایکروسافت
با لغو تحریم شرکت‌های نرم‌افزاری، شرکت‌های گوگل، مایکروسافت و یاهو که قبلا ایران را از لیست کشورهای سرویس‌‌دهنده خود حذف کرده بودند، نام و پیش شماره ایران را در سایت‌ رسمی خود اضافه کردند.

اخیرا به دلیل حفظ امنیت بیشتر استفاده از سرویس‌های شرکت‌های بزرگ منوط به دریافت تاییدیه پیامکی است درنتیجه کاربران ایرانی امکان استفاده از بسیاری از خدمات را نداشتند.
قبلا استفاده از برخی خدمات گوگل برای ایرانی‌ها مقدور بود که اکنون دانلود و استفاده از نرم‌افزار‌های گوگل بطور مستقیم برای ایرانی‌ها امکان پذیر شده است.

قبلا ارائه سرویس میل یاهو هم برای ایرانی‌ها غیرممکن بود.
پاسخ

سپاس شده توسط hossien27 ، arefu ، admin ، فاطما
خداروشکر ایشالا پا برجا بمونه
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz
البته اقا عارف منکه یادمه حدود یک سال قبل یاهومیل و جیمیل دوباره ساختم تحریم نبود فقط شماره موبایل برای تایید میخاست Undecided.gif
پاسخ

سپاس شده توسط arefu
من خودم کمتراز یک ماه میشه جیمیلمرودرست کردم پاییز جون راست میگه شماره موبایل خواست
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz
(20-01-2016، 01:00 AM)فاطما نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من خودم کمتراز یک ماه میشه جیمیلمرودرست کردم پاییز جون راست میگه شماره موبایل خواست

جیمیل اصلا تحریم نکرده نبود و شماره ایران رو پشتیبانی می کرد ولی خیلی از شرکت های دیگه تحریم کرده بودن
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط MaNi ، Shahlashahriari