بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 2.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
برنامه درخواست pc

درخواست برنامه pc
از دوستان تقاضا داریم لینک سه برنامه.....1.واتساپ پی سی 2.apkeditor prg پی سی 3.اجرای برنامه های اندرید روی پی سی همراه با اموزش نصب

از عزیزان ممنونم Lightbulb.gif
سلام
پاسخ

سلام واتساپ نسخه تحت وب و پلاگین اون منتشر شده که میتونید از اینجا دانلود کنید

اضافه کردن پلاگین مسنجر واتساپ به مرورگر فایر فاکس

واتساپ تحت وب
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط mohammadamin17
برای اجرای برنامه های اندروید در پی سی هم سرچ کنید برنامه BlueStacks برای کامیپوتر که چون حجمش زیاد متاسفانه نمیتونم آپلود کنم
پاسخ

سپاس شده توسط mohammadamin17
(22-04-2015، 06:44 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای اجرای برنامه های اندروید در پی سی هم سرچ کنید برنامه BlueStacks برای کامیپوتر که چون حجمش زیاد متاسفانه نمیتونم آپلود کنم

اموزش نصبشو بی زحمت یادم میدی؟
سلام
پاسخ

(22-04-2015، 06:46 PM)mohammadamin17 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-04-2015، 06:44 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اموزش نصبشو بی زحمت یادم میدی؟

آموزش نصبش هم سرچ کنی هست خیلی راحته - بهترین برنامه هم برای اجرای برنامه ها و بازی های اندروید همین BlueStacks هستش همه سایت ها با آموزش قرار دادن
پاسخ