بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 2.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در بازار اندروید کار درخواست خدمان و مشاوره مورد کامپیوتری

درخواست ( مشاوره در مورد بازار کار اندروید و خدمان کامپیوتری )
با سلام!! خوب هستین؟؟
والا من تاحالا تجربه نکردم و احتمال میدم جواب نده ولی بازم توکل کنید به خدا اون ماه های اولو اینکارو بکنید شاید جواب بده شایدم نه چون نصف مشتری های خدمات کامپیوتری خانوم ها هستن چون خودمم تو این کارم تجربم اینو میگه که اکثرا جاهای شلوغ از جمله شلوغ از نظر آقا نمیرن ولی شما میتونید اولا اتحان کنید ضرری نداره!!
اگه بتونید خرید فروششم انجام بدید واقعا عالی میشه من تو نزدیکام دارم اصلا کارشون فوق العادس!
پاسخ

سپاس شده توسط saeed_black
(21-06-2015، 04:27 PM)Mr Specific نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام!! خوب هستین؟؟
والا من تاحالا تجربه نکردم و احتمال میدم جواب نده ولی بازم توکل کنید به خدا اون ماه های اولو اینکارو بکنید شاید جواب بده شایدم نه چون نصف مشتری های خدمات کامپیوتری خانوم ها هستن چون خودمم تو این کارم تجربم اینو میگه که اکثرا جاهای شلوغ از جمله شلوغ از نظر آقا نمیرن ولی شما میتونید اولا اتحان کنید ضرری نداره!!
اگه بتونید خرید فروششم انجام بدید واقعا عالی میشه من تو نزدیکام دارم اصلا کارشون فوق العادس!

سلام داشی فدات شم شما خوبی ؟

برای شروع کار ی جای چند متری خوبه ؟
پاسخ

سپاس شده توسط Mr Specific
سلام ممنونم!!
بستگی به کارتون داره مثلا چه دستگاهایی میخواین بخرین؟؟؟موبایلم پیشش میزارین؟؟
پاسخ

(21-06-2015، 04:40 PM)Mr Specific نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ممنونم!!
بستگی به کارتون داره مثلا چه دستگاهایی میخواین بخرین؟؟؟موبایلم پیشش میزارین؟؟

من نظرم روی اینه که ی دستگاه pc یا لب تاب بذارم برای تعمیرو عیب یابی سیستم

و ی ویترین که وسط مغازه باشه که حالا قطعات سخت افزاری بذارم و cd های فیلمو بازی ... موبایلو اینچیزا

شما حالا نظرتون چجوریه
پاسخ

سپاس شده توسط Mr Specific ، man
والا مغازه خودمونو اول بگم!!ما اولش یه دستگاه چاپ خریدیم بعدش یه پی سی بود البته دوتا مانیتور داشتیم با بعضی چیزای دیگه مثل اسکنر و.. و نرم افزارو ... البته ما ویترین جلوی مغازه نداشتیم چون کلا شیشه هست یه حالت خوبی داره و نخواستیم واسه مشتری تکراری باشه بجاش از قفسه استفاده کردیم بسیارم شیک شد حدود یجای فکر کنم 30 یا 35 متری بود اولاش خوب بود ولی الان دیگه جا نیس چون کار پیشرفت کرده دستگاهامونم زیاد شده دنبال یجای دیگه هستیم حرفم اینه اگه میخواین ثابت یه جا بمونین یجای بزرگ تر بگیرین بهتره از جمله اینکه میخواین موبایلم پیشش بزارین که نباید محیط مغازه زیاد شلوغ باشه خودتونم خوب میدونید کار موبایل اینه که اگه کارت خوب باشه همیشه مغازه پر مشتری میشه!
پاسخ

(21-06-2015، 04:50 PM)Mr Specific نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا مغازه خودمونو اول بگم!!ما اولش یه دستگاه چاپ خریدیم بعدش یه پی سی بود البته دوتا مانیتور داشتیم با بعضی چیزای دیگه مثل اسکنر و.. و نرم افزارو ... البته ما ویترین جلوی مغازه نداشتیم چون کلا شیشه هست یه حالت خوبی داره و نخواستیم واسه مشتری تکراری باشه بجاش از قفسه استفاده کردیم بسیارم شیک شد حدود یجای فکر کنم 30 یا 35 متری بود اولاش خوب بود ولی الان دیگه جا نیس چون کار پیشرفت کرده دستگاهامونم زیاد شده دنبال یجای دیگه هستیم حرفم اینه اگه میخواین ثابت یه جا بمونین یجای بزرگ تر بگیرین بهتره از جمله اینکه میخواین موبایلم پیشش بزارین که نباید محیط مغازه زیاد شلوغ باشه خودتونم خوب میدونید کار موبایل اینه که اگه کارت خوب باشه همیشه مغازه پر مشتری میشه!

اهان که اینطور

ی سوال

دکوری که زدین در چه حدیه خوبه متوسطه و یا عالیه ؟ قیمتش چقد دراومدش ؟
پاسخ

دکورمون سادس ولی شیک کل دکور مغازمون از چوب هست تماما هم رنگشون یکیه یه حالت خاصی داره و خیلی تاثیر داره رو مشتری ببینید واسه مشتری مرتب بودن و کیفیت و سرعت مهمترین شروط هستن!!و اما یچیزیم میخواستم بگم طبیعتا تو اینکار رقبای زیادی هستن و بدون شک خیلی سخته کار کردن ولی باید صبور باشید و زود کم نیارید توکل کنید همه چی رفته رفته درست میشه!
پاسخ

(21-06-2015، 04:58 PM)Mr Specific نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دکورمون سادس ولی شیک کل دکور مغازمون از چوب هست تماما هم رنگشون یکیه یه حالت خاصی داره و خیلی تاثیر داره رو مشتری ببینید واسه مشتری مرتب بودن و کیفیت و سرعت مهمترین شروط هستن!!و اما یچیزیم میخواستم بگم طبیعتا تو اینکار رقبای زیادی هستن و بدون شک خیلی سخته کار کردن ولی باید صبور باشید و زود کم نیارید توکل کنید همه چی رفته رفته درست میشه!

اقا خیلی ممنون بازم حتما مزاحم وقتت میشم و سوالامو میپرسم Heart.gif
پاسخ

خواهش میکنم وظیفس و در خدمتم!!مطمن هستم میتونید این کارو بکنید خدا یادتون نره
پاسخ

تو موقعیت فعلی مملکت ، زیاد وسواس بخرج نده ، یه نیمه ریسک کن یا میگیره یا نمیگیره ،
اگر گرفت برو دنبال جای بهتر ، بزرگتر، دکور قشنگترو....
اگرم نگرفت ، از تحربه ای که بدست میاری ، استفاده کن برای حرکت بعدیت .
شمام مثل اول کار منی ، دستت فقط رو پای خودته ،واسه همین یکم هراس داری.

از من به تو وصیت ، تمام فکرو ذکرت این باشه که اعتبار کسب کنی،
مشتری ثابت جلب کنی .
هرجام دیدی حق با توء ، ولی باز ظاهرأ حق رو به مشتریت بدی .

من بر حسب اخلاقیاتم این دو فاکتورو رعایت کردم
حالا پس از کلی فرازو نشیبوگذشت چندین سال و اتفاقاتی که بماند.
در حال حاضر نه مغازه ، نه دفتر ، نه سرمایه دارم .
چرااااش بماند.
ولللللی اعتباری دارم که صبح تا شب خط ۰۹۱۲ که از اول سرقفلیم بوده ، یک سره زنگ خور داره .
یکیشو بگم تا تهشو بخون .

مشتری دارم ، کارمند بانک روبروی علائدینه !!!
تمام کارای خطو گوشیه خودشو خانوادشو من انجام میدم.
نرم افزار میخواد رو گوشیش بریزه ، نمیبره اون دست خیابون!!!!
ولی میده پیک موتوری بیاره تاااااا شهرک اکباتان !!!!

این یکی از صدتا نمونه مشتریمه.

ایشالاه راه انداختی یه قلق بهت یاد میدم که هر مشتری که پاشو گذاشت تو مغازت ، بی برو برگرد دست خالی نره نره بیرون .

موفق باشی .
پاسخ