بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
درست وبسایت کردن

درست کردن وبسایت
(27-07-2015، 12:51 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-07-2015، 11:57 AM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید نتم قطع شد همین الان وصل شدم
فکر کنم اشتباه متوجه شدیدی من دو تا سایت دارم یکیش رزبلاگ که گفتید وبلاگ هست و اون یکی وبسایت هست که برای ثبتش هزینه کردم

خب با توضیحات بالا مشکلتون حل شد ؟ اگه بازم سوالی هست در خدمیتم

خواهش میکنم فقط اینکه برای وبسایت هم عکس گذاشتنش همونجوریه؟
اگه بخوام عکسم زیر نویس داشته باشه چیکار کنم؟
خدایــღــا چونـــــ تـ ــ ـو مے پسندے منــــ با حیایـــــم
پاسخ

وب سایتت رو با چه سیستمی درست کردی ؟ اگه وردپرس باشه اره تقریبا همون جوریه اگه موس رو روی ایکون ها نگه داره نمایش میده که کار هر ایکون چیه -
عکس زیر نویس منظورت اینکه روی عکسا متن بنویسی ؟ باید با یه برنامه ویرایش عکس اینکارو انجام بدی بعد عکسو اپلود کنی
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

(27-07-2015، 01:03 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وب سایتت رو با چه سیستمی درست کردی ؟ اگه وردپرس باشه اره تقریبا همون جوریه اگه موس رو روی ایکون ها نگه داره نمایش میده که کار هر ایکون چیه -
عکس زیر نویس منظورت اینکه روی عکسا متن بنویسی ؟ باید با یه برنامه ویرایش عکس اینکارو انجام بدی بعد عکسو اپلود کنی

والا نمیدونم خودم نساختم
نه مظورم اینه که زیر نویس داشته باشه برای توضیح عکس
خدایــღــا چونـــــ تـ ــ ـو مے پسندے منــــ با حیایـــــم
پاسخ

(27-07-2015، 01:13 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-07-2015، 01:03 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا نمیدونم خودم نساختم
نه مظورم اینه که زیر نویس داشته باشه برای توضیح عکس

همون عکسی ک ادمین گذاشته رو ببین
قسمت "نوشته جایگزین" هرچی بنویسی وقتی با موس بیای روی عکس نشون میده

البته دقیق نمیدونمااا
مـا گذشتیم و گذشت آنچه تو با مـا کردی...
تــــو بمــان و دگــران.. وای بحـال دگــــران...

پاسخ

سپاس شده توسط 228