بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 25 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کارت هدیه دریافت ایرانسل سیم

دریافت سیم کارت هدیه ایرانسل
دوستانی که به تازگی سیم کارت خریدن برای دریافت سیم کارت هدیه باید اول یه پیام خالی به 2112 ارسال کنند و منتظر جواب باشند بعد که کد پستی درست بود یه پیام هم به 2115 ارسال کنید تا هدیه شما به آدرسی که ثبت کردین ارسال بشه.
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط vahid.q ، Finally I ll get it
ممنون،من سیم کارت هدیه رو روز شنبه دریافت کردم اداره پست آورد در منزل،فقط اون پانصد مگ هدیه رو چطور باید دریافت کرد؟؟
پاسخ

امروز از یکی از نمایندگیها پرسیدم گفت باید 5000 تومن شارژ کنی تا سیم هدیه بتونی درخواست بدی واقعیت داره Huh.gif
تعویض پین پنجی همراه اول با پین ایرانسل شما
پاسخ

سپاس شده توسط vahid.q
والا من سه هزار تومن شارژ داشتم اون اس رو فرستادم بعدش کد پستیم رو تایید کردم و بعدش اس داد ک سیم کارت هدیه ارسال میشود ب کد پستی شما،
دیگه چهار پنج روز بعد سیم هدیه آمد در منزل
پاسخ

سپاس شده توسط reflexive ، admin
(09-02-2015، 05:17 PM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز از یکی از نمایندگیها پرسیدم گفت باید 5000 تومن شارژ کنی تا سیم هدیه بتونی درخواست بدی واقعیت داره Huh.gif

تو سایت ایرانسل هم همین رو نوشته احتمالا بله
پاسخ

سپاس شده توسط Finally I ll get it
سلام کسی هست که 5000 تومن شارژ نکرده باشه ولی تونسته باشه سیمکارت هدیه رو بگیره؟؟ Huh.gif
پاسخ

(10-02-2015، 06:31 PM)mohammad1115 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کسی هست که 5000 تومن شارژ نکرده باشه ولی تونسته باشه سیمکارت هدیه رو بگیره؟؟ Huh.gif

من هیچ شارژی نداشتم و پیام ها رو ارسال کردم و گفت سیم کارت هدیه به شما تعلق میگیرد البته هنوز به دستم نرسیده
پاسخ

سپاس شده توسط mohammad1115 ، Finally I ll get it
سلام دوستان
من یه سیم کارت ایرانسل چندماه کذشته میخوام دوباره فعالش کنم ایا سیم کارت هدیه بهم تعلق میگیره؟یه جوایزه فعال سازی مثل اینترنت شارژهدیه؟مرسی
پاسخ

(14-02-2015، 12:42 PM)iranaryaee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من یه سیم کارت ایرانسل چندماه کذشته میخوام دوباره فعالش کنم ایا سیم کارت هدیه بهم تعلق میگیره؟یه جوایزه فعال سازی مثل اینترنت شارژهدیه؟مرسی

سلام متوجه نشدم یعنی قبلا فعال بوده و بعد غیر فعال شده یا از وقتی خریدی فعال نبوده و الان میخوای فعال کنی ؟
پاسخ

سپاس شده توسط Finally I ll get it
سلام یه سیم کارت تازگی خریدم پیام خالی فرستادم کد پستی صحیح نیست چیکار کنم . تایید کنم میاد ؟
پاسخ