بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 25 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کارت هدیه دریافت ایرانسل سیم

دریافت سیم کارت هدیه ایرانسل
(14-02-2015، 05:24 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یه سیم کارت تازگی خریدم پیام خالی فرستادم کد پستی صحیح نیست چیکار کنم . تایید کنم میاد ؟

برو سایتش و اطلاعاتت رو ویرایش کن یا برو نمایندگی - اینجوری مطمین تره
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط parava ، Finally I ll get it
سلام ازمنم همینجوری شد کدپستی اشتباح بود بعد زنگ زدم به700جریانو گفتم .بعد گفت برو مرکز خدمات ایرانسل کدپستی رو درست ارسال کنید به مرکز رفتم گفت کارما نیست بعدش بریدم Biggrin.gif همون کد پستی رو ارسال کردم.. اگه آدرست رودرست گفته باشی به شهرت میاد فقط باید بری از جایی که سیمکارت اولشو گرفتی بپرسی این جایزش کدوم پست رفته....البته اونجام هزاربار خواهش وتمنا کردم تا سیم هدیه رو گرفتم ..چون پستی اشتباح بود بهم نمیداد ولی گرفتم ازشون.... Biggrin.gif .
بعضی حرفا گفتنیه بعضیاشم نگفتنی
گفتنیارو که اینجا گفتم نگفتنیارو .. بی خیال
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
(14-02-2015، 01:23 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-02-2015، 12:42 PM)iranaryaee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من یه سیم کارت ایرانسل چندماه کذشته میخوام دوباره فعالش کنم ایا سیم کارت هدیه بهم تعلق میگیره؟یه جوایزه فعال سازی مثل اینترنت شارژهدیه؟مرسی

سلام متوجه نشدم یعنی قبلا فعال بوده و بعد غیر فعال شده یا از وقتی خریدی فعال نبوده و الان میخوای فعال کنی ؟

قبلا فعال بوده چندماهی غیرفعال شده میخوام فعالش کنم چه چیزی شاملش میشه؟
پاسخ

(14-02-2015، 09:52 PM)iranaryaee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-02-2015، 01:23 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-02-2015، 12:42 PM)iranaryaee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبلا فعال بوده چندماهی غیرفعال شده میخوام فعالش کنم چه چیزی شاملش میشه؟

هيچي چي بايد شاملش بشه.. فقط بايد چند تومن پول بدي بره... گریه فك كنم لابد يه 2 تومن ميگيرن ازت... من ك نديدم چيزي شامل اين سيمكارتا بشه تازه اگه سلب مالكيت نشده باشه..
\
پاسخ

(14-02-2015، 05:24 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یه سیم کارت تازگی خریدم پیام خالی فرستادم کد پستی صحیح نیست چیکار کنم . تایید کنم میاد ؟

تاييدش كن عيبي نيست... اگه آشنا داري آره برو بگير... سيمكارت يكي دوستان كد پستي اشتب بود هم توي پستي آشنام بود هم اينكه بايد ميرفت به يه روستايي و اون شخصي كه سمكارت رو برد بچه همونجا بود روي اسم برد تويل داد... وقتي كد پستي اشتباه و سيمكارت توي پست ميمونه يه سريال يا باركد هست ايرانسل بهت ميده با اس ام اس اونو ميبري پست مطابقت ميدن بهت تحويل ميدن.... اگه به اس بهت نداد زنگك بزن 700 اگه بعد از 10 روز سيمكارتت نيومد بهشون جريان رو بگو كه كد پستي اشتب بوده نيومده بعد بگو فتم پست بهم گفته بايد يه باركد كه ايرانسل به اون سيمكارت فرستاده بهم بدي تا با اطلاعات سيمكارت مطابقت بدم بهت تحويل بدم اينجوري ايرانسل يه باركد بهت ميده ببر پست بعد كارت ملي هم ببر نشون بده حله... اگه آشنا داشتي باشي اينكارا نياز نيست بهش بگو هماهنگ كن برو بعد روي پاكت ايرانسل شماره سيمكارت قبلي زده مشخصه همين... Biggrin.gif Blush.gif
\
پاسخ

سپاس شده توسط parava
(14-02-2015، 08:43 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو سایتش و اطلاعاتت رو ویرایش کن یا برو نمایندگی - اینجوری مطمین تره

مرسی. سایت آدرسش چی هس ؟ 
پاسخ

کد:
irancell.ir
پاسخ

سپاس شده توسط Finally I ll get it
من فرستادم ميگه در تاريخ 10/6 سيم كارت ارسال شده
اما به دست من نرسيده بايد چيكار كنم؟
پاسخ

سلام
من پیام خالی دادم 2112 حالا یه پیام حاوی کدپستی اومد ولی کد اشتباهه چکار کنم؟
پاسخ

(02-03-2015، 10:32 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من پیام خالی دادم 2112 حالا یه پیام حاوی کدپستی اومد ولی کد اشتباهه چکار کنم؟

سیمکارت به ادرستون ارسال میشه ولی بهتره برید نمایدگی و اطلاعات رو درست کنید
پاسخ

سپاس شده توسط Finally I ll get it