بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کارت ورود دریافت به جلسه سراسری آزمون

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری
ضمن‌ آرزوي‌ موفقيت‌ براي‌ كليه خواهران‌ و برادراني كه‌ در آزمون‌ سراسري‌ سال 1394 ثبت‌ نام‌ نموده‌اند، بدين‌ وسيله‌ به اطلاع‌ مي‌رساند آزمون عمومي و اختصاصي داوطلبان گروه هاي آزمايشي علوم رياضي و فني وعلوم انساني در صبح پنج شنبه 94/3/21، داوطلبان گروه آزمايشي هنر در بعدازظهر پنج شنبه 94/3/21، داوطلبان گروه آزمايشي علوم تجربي در صبح جمعه 94/3/22، داوطلبان گروه آزمايشي زبانهاي خارجي در بعدازظهر جمعه 94/3/22 در 365 شهرستان و بخش مختلف كشور (به شرح جدول شماره 1) برگزار خواهد شد. كارتهاي‌ شركت در آزمون براي‌ كليه‌ داوطلبان‌ آزمون‌ سراسري سال 1394 از روز يكشنبه 94/3/17 لغايت روز چهارشنبه 94/3/20 براساس‌ مندرجات‌ بند « الف‌» اين‌ اطلاعيه‌ بر رويپايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور قرار مي‌گيرد و داوطلبان پس از پرينت كارت شركت در آزمون، در صورت وجود نقص احتمالي مي‌بايستي "مطابق بند «ب» اين اطلاعيه" به حوزه هاي رفع نقص كارت مندرج در جدول شماره 2 مراجعه نمايند.
الف‌ ـ نحوه‌ و زمان پرينت برگ راهنما و كارت شركت در آزمون
كارتهاي‌ شركت در‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ گروههاي‌ آزمايشي‌ علوم‌ رياضي‌ و فني‌، علوم‌ تجربي‌، علوم انساني‌، هنر و زبانهاي خارجي‌ به همراه برگ راهنماي شركت در آزمون از روز يكشنبه 1394/3/17 لغايت روز چهارشنبه 94/3/20 براي مشاهده و پرينت بر روي پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني
کد پی‌اچ‌پی:
sanjesh.org 

قرار خواهد گرفت. لذا كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شركت‌ در آزمون‌، براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به پايگاه اطلاع رساني مذكور مراجعه نموده و با وارد نمودن شماره سريال كارت اعتباري ثبت نام (12 رقمي) و شماره شناسنامه و يا شماره پرونده و كدرهگيري ثبت‌نام (16 رقمي) و نام و نام خانوادگي، كدملي و سريال شماره شناسنامه يك نسخه پرينت از برگ راهنما و كارت شركت در آزمون تهيه نمايند. بديهي است داوطلباني كه در 2 يا 3 گروه آزمايشي متقاضي شده‌اند بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون گروه آزمايشي اصلي، برحسب مورد نسبت به پرينت كارت گروه آزمايشي دوم و يا گروههاي آزمايشي دوم و سوم (گروه هاي آزمايشي هنر و زبانهاي خارجي) خود اقدام نمايند. بنابراين داوطلبان اين آزمون براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاريخ و آدرس تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است. لذا كليه داوطلبان بايد براي پرينت كارت شركت در آزمون اقدام نمايند.
پاسخ

سپاس شده توسط admin
منم از ته دل آرزوی موفقیت میکنم واس همه دوستان و همچنین قدیمی ترین دوستم آرمان.....
پاسخ

من پنج شنبه کنکور ریاضی دارم Angel.gif
دعام کنید Heart.gif
heart اللّٰهُمَّ صَلِّ عَلیٰ مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم heart
پاسخ

هی خدای من.کنکور من بهترین بود انقد اونجا خوردیم خوابیدیم مراقبا گفتن توعمرمون اینطوری داوطلب ندیده بودیم Biggrin.gif
Biggrin.gif
پاسخ

وای جدی؟؟؟؟؟
ولی من شدید قاطی میکردم زمان کنکورم رو کسایی میخوردن
مگه اومدی13به در! Undecided.gif Dodgy.gif
پاسخ

Undecided.gifوالا من آبم از گلوم پایین نمیرفت Biggrin.gif
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط fateme21
من بیخیال این چیزام Biggrin.gif
Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط fateme21
والا یادش بخیر من بخاطر اون بیسکوییت با آبی ک می دادن دو بار ثبت نام کردم کنکور دادم... من موندم چطوری بعضیا وقت کم میارن خدایی من وقت زیادم آوردم ساعت 8 نشستم 9 تموم شد خخخخ تازشم هی نزاشتن بریم بیرون همونجا خوابیدم خاک بر سرا... Biggrin.gif Confused
\
پاسخ

انشالا همتون قبول بشید Heart.gif Heart.gif
پاسخ

(07-06-2015، 10:05 AM)mhvarzaneh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من پنج شنبه کنکور ریاضی دارم Angel.gif
دعام کنید Heart.gif

پس فقط منو تو کنکوری هستیم...... Angry.gif

منم ریاضیم
سخته.......
خدا کنه رتبه زیر2500 بیارم........هییییییییییییی
پاسخ