بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در ماند دخیا مادرید ناکام رئال جذب

رئال مادرید در جذب دخیا ناکام ماند
#1
رسمی: رئال مادرید در جذب دخیا ناکام ماند

باشگاه رئال مادرید دقایقی پیش به رسانه های اسپانیایی خبر داد که قصد ندارد به فیفا برای حل قضیه دخیا درخواست تجدیدنظر بدهد.
رسمی: رئال مادرید در جذب دخیا ناکام ماند
به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید شب گذشته به دلیل دیر ارسال کردن مدارک قرارداد دخیا به فدراسیون فوتبال اسپانیا و کمیته برگزاری لالیگا، نتوانست نام این دروازه بان را به موقع در لیست خود به ثبت برساند.
صبح امروز رسانه های اسپانیایی خبر از تلاش رئالی ها برای حل این قضیه از طریق متوسل شدن به فیفا دادند اما دقایقی پیش باشگاه رئال مادرید این خبر را رد کرد و بدین ترتیب می توان گفت که رئال رسما در جذب دخیا ناکام ماند. قرار است طی ساعات آینده بیانیه ای از سوی باشگاه رئال مادرید در همین زمینه منتشر شود.
پاسخ


#2
بیانیه باشگاه رئال مادرید در مورد قضیه دخیا

باشگاه رئال مادرید دقایقی پیش با انتشار بیانیه ای، تمام تقصیرات در شکست پروسه جذب دخیا را متوجه منچستریونایتد دانست و خود را از هر اتهامی در این مورد مبرا دانست.
بیانیه باشگاه رئال مادرید در مورد قضیه دخیا
به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته رئال مادرید نتوانست بر خلاف تمام پیش بینی ها، به موقع نام دخیا را در فهرست بازیکنانش ثبت کند و قدراسیون فوتبال اسپانیا، به دلیل دیر رسیدن اطلاعات مربوط به قرارداد دخیا، از ثبت نام این بازیکن به عنوان خرید جدید رئال سرباز زد.

رئالی ها تا ساعت 24 شب گذشته این فرصت را داشتند تا دخیا را به خدمت بگیرند. دقایقی پیش از سوی باشگاه رئال مادرید، بیانیه ای در 10 بند منتشر شد و بر اساس آن، باشگاه منچستریونایتد به عنوان مقصر اصلی در عدم پیوستن دخیا به رئال معرفی شد.

چکیده این بیانیه به شرح زیر است:" باشگاه منچستریونایتد علی رغم درخواست های ما، تا صبح روز گذشته حاضر به مذاکره برای انتقال دخیا به مادرید نشد؛ با این حال باشگاه رئال مادرید ضمن آگاهی از دشواری های موجود برای چنین معامله ای در روز آخر نقل و انتقالات، حاضر به گفتگو شد.

باشگاه منچستریونایتد نام دخیا را در سیستم TMS فیفا به موقع ثبت کرد اما همین کار را بصورت همزمان در مورد کیلور ناواس که بخشی از معامله بود انجام نداد و نام ناواس از سوی باشگاه یونایتد تا ساعت 00:00 به وقت اسپانیا در TMS ثبت نشد.

رئال مادرید مدارک کامل مربوط به قرارداد داوید دخیا را ساعت 00:02 بامداد امروز از باشگاه منچستریونایتد دریافت کرد و سعی کرد تا نام او را در سیستم TMS فیفا ثبت کند اما زمان این کار گذشته بود.
ساعت 00:26 بامداد از سوی TMS فیفا، دعوتنامه ای برای پرکردن اطلاعات مربوط به دخیا دریافت کردیم؛ در حالیکه بر خلاف انگلیس، در اسپانیا زمان نقل و انتقالات تمام شده بود.با این حال باشگاه رئال مادرید سعی کرد مدارک مربوط به قرارداد را به کمیته برگزاری لالیگا ارسال کند؛ هرچند از این امر اطلاع داشت که زمان برای انجام این کار گذشته است.
رئال مادرید برای انتقال دخیا در کوتاه ترین زمان ممکن هر کاری انجام داد اما به دلایل فوق، انتقال دخیا و ناواس عملی نشد."
پاسخ
پرش به انجمن:


پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز