بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در راهنمایی جدید مورد قالب

راهنمایی در مورد قالب جدید
(08-02-2016، 07:45 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2016، 07:41 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2016، 07:40 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2016، 07:34 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2016، 07:30 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین عصبانی ﭼﺮﺥ ﺩﻧﺪﻩ کو ؟
ﭼﺮﺥ ﺩﻧﺪﻩ من ندارم من فقط میسطیل دارم

چنددفعه رفرش کنید درست میشه Biggrin.gif  Biggrin.gif

از صبح دارم رفرش میکنم اما صفحه همونه
با مرورگر دیگه ای امتحان کردید؟

ن
من فقط اپرا دارم
بزار با وب گوش انجمن باز کنم
سعی کنید با موزیلا یا کروم بیایید
پاسخ

سپاس شده توسط shahzad
امکان جدید انجمن بخش اعلانات اضافه شد با فعال سازی این امکان در صورتی که کسی به شما اعتبار بده یا به پست شما پاسخ بده برای شما اعلانیه صادر می شود و میتونید با کلیک بر روی شکل زنگ آنها را مشاهد کنید در کنترل پنل کاربری تنظیمات موجوده
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط hamid06 ، Fa Ti ، MOHAMMAD H J R B A ، السانا جون ، shahzad
(08-02-2016، 07:34 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2016، 07:30 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2016، 06:13 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2016، 06:10 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطوری با موبایل وارد ﮐﻨﺘﺮﻝ ﭘﻨﻞ ﮐﺎﺭﺑﺮ خودم بشم ؟

روی چرخ دنده کلیک کن Biggrin.gif بابا یه کم به مغزتون فشار بیارید Biggrin.gif

ادمین عصبانی ﭼﺮﺥ ﺩﻧﺪﻩ کو ؟
ﭼﺮﺥ ﺩﻧﺪﻩ من ندارم من فقط میسطیل دارم

چنددفعه رفرش کنید درست میشه Biggrin.gif Biggrin.gif

منم چرخدنده ندارم
ولی همون وسطا نوشته کنترل پنل
تو گوشی من همه چی وسطه
خدایا شکرت
پاسخ

سپاس شده توسط shahzad
نظر ادمین محترمه ولی به نظرم رکورد آنلاین بودن بیشتر جمله درستی نیست
بعداز فعل مفعول میاد؟؟