بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 3.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در پاک هاست راهنمایی یک کردن مورد

راهنمایی در مورد پاک کردن یک هاست
راهنمایی در مورد پاک کردن یک هاست

اگر بخوام یک هاستی که ساختم توی یکی از سایت های خارجی رو پاک کنم باید چیکار کنم ؟ 2 روزه که زدم پاک بشه ولی نشده

میخوام یعنی کلا اسم اون هاست پاک بشه . ایا این امکان وجود داره ؟
پاسخ

سلام - منظورتون رو متوجه نشدم اسم یک هاست منظورتون چیه ؟ باید فایل هاش رو پاک کنی - بسته به سیاست هاست های رایگان شاید اصلا اجازه حذف نده - کنترل پنل هاستتون چیه ؟
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط saeed_black
(13-01-2016، 03:55 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام - منظورتون رو متوجه نشدم اسم یک هاست منظورتون چیه ؟ باید فایل هاش رو پاک کنی - بسته به سیاست هاست های رایگان شاید اصلا اجازه حذف نده - کنترل پنل هاستتون چیه ؟
ftp بودش

فایل هاشو پاک کردم یه گزینه توی پنل داشت نوشته بود :
Delete all databases
and files under account.
پاینشم که دکمشو زدم ولی نوشته مثلا درخواست شما توی quee قرار گرفت . درسته ؟
پاسخ

Undecided.gif Undecided.gifهاست اونم اف تی پی ؟ یعنی هاست در اختیار نبوده فقط اکانت اف تی پی بهتون دادن ؟ تو هاست های پولی سی پنل یا دایرکت ادمین این چیزا نیست و میتونید راحت هر بخش که دلت بخواد حذف کنی ولی هاست های رایگان اینجوری نیست شاید باید تایید کنن بعد حذف بشه
پاسخ

(13-01-2016، 08:00 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Undecided.gif Undecided.gifهاست اونم اف تی پی ؟ یعنی هاست در اختیار نبوده فقط اکانت اف تی پی بهتون دادن ؟ تو هاست های پولی سی پنل یا دایرکت ادمین این چیزا نیست و میتونید راحت هر بخش که دلت بخواد حذف کنی ولی هاست های رایگان اینجوری نیست شاید باید تایید کنن بعد حذف بشه

اره داداش دقیقا ازاین هاست های رایگان بود . یه پنل ادمین داره ولی یوزر پسورد میخواد که مال خودمو میزنم واردش نمیشه انگار همین جمله آخرت رو منم فک میکنم باید اینجوری باشه

یه گزینه بود مثل delet ... ک وقتی زدم نوشت مثل اینکه باید منتظر باشیم از طرف ادمین تا هاست رو پاک کنن ولی خب چند روزه هیچ خبری نیس Biggrin.gif Dodgy.gif
پاسخ

سپاس شده توسط admin
بهتره اصلا از هاست های رایگان استفاده نکنین اصلا ارزش نداره
پاسخ